1 2 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Kalendarz „Oszczędnego ucznia” - konkurs !!!!!!

Weź udział w nowym konkursie „Brawo Banku” i wygraj zestaw malarski oraz upominki SKO! Prace możesz sam wysłać lub do 5 lutego przynieść do szkoły do pani Małgorzaty Róg.

145

Ekstra nagroda dla SKO-wiczów !!!!!

W dniu 22 stycznia 2015 r. aktywni SKO-wicze z naszej szkoły pojechali w nagrodę do Energylandii - największego Rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce.

203

Mamy wyróżnienie w kampanii edukacyjnej

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie, w postaci mikroskopu, za przeprowadzenie w szkole kampanii edukacyjnej z zakresu baterii i akumulatorów, organizowanej przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

253

Hej kolęda, kolęda ....

Klasa trzecia”D” aby bardziej przybliżyć sobie zwyczaj kolędowania udała się do pobliskiego muzeum. W muzealnych wnętrzach starego kościoła w Rabce – Zdroju otwarto nową wystawę, "Szopki ze zbiorów własnych Muzeum". Jest ona warta obejrzenia.

378

Podziękowania za koncert charytatywny od PSOzUU

"Serdeczne podziękowania składamy na ręce organizatorów, artystów, techników i wszystkich gości, którzy tak licznie przybyli na koncert charytatywny w rabczańskim teatrze" - piszą w liście otwartym przedstawiciele Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Rabce-Zdroju, dz ...

385

Orkiestra zagrała w Rabce-Zdroju a my razem z nią.

W niedzielę 11 stycznia w Rabce-Zdroju po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. SKO-wicze z naszej szkoły byli wśód kwestujących jak i darczyńców.

333

"Zróbmy coś dobrego" koncert charytatywny

W sali Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju odbył się koncert charytatywny pt. "Zróbmy coś dobrego"., który został zorganizowany przez naszą szkołę.

421

Świąteczne konkursy - wyniki

19 grudnia rozstrzygnięto konkursy na stroik, bańkę, kartkę świąteczną zorganizowane przez panią Danutę Schmidt. Dodatkową kategorią były prace z logo SKO. Podczas akademii nagrodzono dzieci.

370

Ranking indywidualny i klasowy w systematyczności oszczędzania

Zgodnie z regulaminem co dwa miesiące dokonujemy podsumowania naszych oszczędności

549
1 2 następna ostatnia