1


SKO SP 17 ŚWIĘTOCHŁOWICE

SKO SP 17 ŚWIĘTOCHŁOWICE

Serdecznie witamy na naszym blogu SKO Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Świętochłowicach. Do odwiedzania bloga gorąco zachęcamy. Każde odwiedziny, głosy oraz komentarze są mile widziane. Ciekawe i najważniejsze wydarzenia z życia szkoły będą tutaj przedstawiane, a przede wszystkim o podejmowanych inicjatywach, akcjach, konkursach i różnego rodzaju przedsięwzięciach związanych z SKO . Przygodę z blogiem zaczynamy i do czytania zapraszamy!

Ferie tuż, tuż!

BEZPIECZNE FERIE Z LOKATKĄ. Pamiętaj zawsze należy zachować zdrowy rozsądek i ostrożność!

2

Wspólne kolędowanie małych SKO-wiczów w przedszkolach.

Mali SKO-wicze z klas pierwszych i drugich, otrzymali zaproszenie Jasełkowe od jeszcze mniejszych SKO-wiczów z Miejskiego Przedszkolna nr 13 i nr 9 w Świętochłowicach.

2

Życzenia

Niech się spełnią wszystkie życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią krok po kroku, tego życzymy w nadchodzącym Nowym Roku.

9

Wigilijne spotkania klasowe

Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe. Tego dnia wszyscy z wielką radością świętują zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Wigilię. Nauczyciele razem z uczniami spotykają się w klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem, składając sobie życzenia, kolędując oraz częstując się słodkościami. Dopeł ...

6

Graficzne choinki

Klasa I c skupiona przy pracy nad tworzeniem świątecznej choinki w edytorze graficznym. Oto efekty pracy małych SKO-wiczów.

2

Niech magia świąt zjedna wszystkich

Wraz z Lokatką chcemy złożyć świąteczne życzenia. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzymy najpiękniejszych, rodzinnych świąt.

4

Mówimy NIE nałogom

Mali SKO-wicze wiedzą doskonale, jak cenne jest zdrowie i co należy zrobić by czuć się dobrze.

2

Konkurs plastyczny SKO-wiczów

Pierwszacy wzięli udział w konkursie plastycznym dotyczacym wizyty w Oddziale 3 PKO Banku Polskiego SA w Świętochłowicach.

3

Andrzejkowe wróżby z Lokatką

Czwartkowe zajęcia u SKO-wiczów upłynęły w świetnych nastrojach. Uczniowie zgodnie z tradycją brali udział w Andrzejkowych wróżbach.

1

Pierwsza wizyta w PKO BP

W środę 15.11.2017r oraz w czwartek 16.11.2017r uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17, zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Oddziału 3 w Świętochłowicach na wycieczkę do Oddziału PKO Banku Polskiego SA w Świętochłowicach przy ulicy Łagiewnickiej 45.

1
1