1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO-SOSW-NOWA SÓL

SKO-SOSW-NOWA SÓL

Maski karnawałowe w barwach SKO

„Maski karnawałowe w barwach SKO”, to przedsięwzięcie opiekunów SKO w naszej szkole zorganizowane na zakończenie okresu zimowych balów i zabaw. Uczestnicy warsztatów ozdobili elementami dekoracyjnymi szablony masek, które można podziwiać na tablicy działań SKO , a przebieg warsztatów udo ...

1

Walentynki z SKO

14- lutego, zgodnie z kalendarzem i tradycją obchodzimy Walentynki. W ramach fetowania tego dnia SKO przygotowało warsztaty tematyczne, w których uczestniczyła niemal cała społeczność naszego Ośrodka. Odpowiedni do temperatury uczuć ubiór, serduszkowe rekwizyty oraz płynące z serca ...

3

Łańcuch dobra z SKO

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie się w OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ CHARYTATYWNĄ: ”ŁAŃCUCH DOBRA '' powiązaną z biciem rekordu długości łańcucha choinkowego. Idea akcji ,która już zakończyła się miała znaczenie symboliczne- pokazanie dzieciom z ...

1

Mikołajkowa niespodzianka SKO

Imieniny Mikołaja obchodzone są w naszej szkole każdego roku w sposób wyjątkowy. Tegoroczny Mikołaj również nie zawiódł naszych podopiecznych i sprawił grzecznym dzieciom(bo przecież w naszej placówce uczą się wyłącznie grzeczne dzieci :))… wiele niespodzianek przez całe wtorkowe przedpołudnie. M ...

1

Choinka SKO dla BP PKO

Wtorkowe przedpołudnie 13 grudnia opiekunowie SKO wraz z uczestnikami warsztatów plastycznych zadedykowali głównej bohaterce nadchodzących Świąt-choince, w ramach kolejnej edycji akcji „Choinka SKO dla PKO”. Zaproszeni na warsztaty uczniowie tym razem mieli do wykonan ...

0

Październik miesiącem oszczędzania

25-go października z okazji Światowego Dnia Oszczędzania opiekunowie SKO w naszej szkole zorganizowali warsztaty plastyczne oraz lekcję z zakresu małej ekonomii z pracownikami banku. Na początek mała rozgrzewka, czyli rozpoznawanie nominałów banknotów polskich, co wyszło całkiem nieźle i o ...

1

Urodziny Pluszowego Misia 22r.

„Ja jestem miś, pluszowy miś i wszystkich gości witam dziś. Misiowy bal zaczynać czas ,więc do zabawy zapraszam Was…” Takim wierszykiem miś-solenizant powitał podopiecznych naszego Ośrodka, którzy przybyli do stołówki, aby świętować urodziny Pluszowego Misia w dniu 22.listopada. W tym roku mogl ...

0

Powitanie lata z SKO

To już ostatnia w tym roku szkolnym aktywność w ramach struktury SKO , która zakończyła bogaty w przedsięwzięcia i dobrą zabawę z małą ekonomią wspólny czas. Kalendarzowe lato nadejdzie co prawda za kilka dni , ale spragnieni go uczestnicy warsztatów powitali je już 6 czerwca Jak lato ...

1
1 2 3 następna ostatnia