1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
4
Blog SKO

sko-rogotwórsk

sko-rogotwórsk

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku. Nasza Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje już od wielu lat. Zapraszamy do odwiedzania i poznania działalności małej ale jakże przyjaznej szkoły - na blogu oraz na naszej stronie http://www.sp.rogotworsk.pl/

Andrzejkowa zabawa

Jak co roku 30 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Były wróżki i czarownice ze swoimi miotłami, na których dzieci mogły odbyć przejażdżki. Każde dziecko mogło wziąć udział w andrzejkowych wróżbach. Nie zabrakło też loterii andrzejkowej zorganizowanej przez SKO i SU.

4

Listopadowe święto

Do Wszystkich Świętych przygotowywaliśmy się już cały ostatni tydzień października. Byliśmy na grobach uprzątając miejsca, którymi się opiekujemy. Potem samodzielnie przygotowaliśmy wiązanki.Pierwszego listopada zorganizowaliśmy parking na łące przy szkole, z którego skorzystało około 120 aut.

3

Październik miesiącem oszczędzania

Październik w naszej szkole obfitował w wiele wydarzeń. Otrzymaliśmy nagrodę III stopnia w konkursie SKO. Przyjęliśmy do swojego grona nowych nowych członków, zakładając im konta internetowe. Odbyło się wiele zajęć związanych z oszczędzaniem. Naszą działalność było widać na szkolnych gazetkach.

3
1