1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

sko-rogotwórsk

sko-rogotwórsk

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku. Nasza Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje już od wielu lat. Zapraszamy do odwiedzania i poznania działalności małej ale jakże przyjaznej szkoły - na blogu oraz na naszej stronie http://www.sp.rogotworsk.pl/

Maski karnawałowe

Postanowiliśmy przystąpić do konkursu ,,Moja magiczna maska".Najpierw zbieraliśmy potrzebne materiały, potem wzięliśmy się do pracy i tak w naszej szkole powstało około 50 masek. Najciekawsze prześlemy na konkurs, resztę wykorzystamy na balu karnawałowym.

5

Babciu,Dziadku coś Wam dam...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy drobne upominki. Z kolorowych serwetek wykonaliśmy bukieciki, które wraz z życzeniami przekazaliśmy naszym dziadkom. Prezentem były też własnoręcznie wykonane ramki do zdjęć.

6

Ptasia stołówka

Mróz daje się wszystkim we znaki,dlatego postanowiliśmy pomóc ptakom zamieszkującym park przy szkole. Wzięliśmy się do pracy i powstało kilkanaście różnych karmników. Dowiedzieliśmy się robiąc gazetkę co ptaki najbardziej lubią.Przygotowaliśmy karmę i napełnione karmniki zawiesiliśmy w parku.

10
1