1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

sko-rogotwórsk

sko-rogotwórsk

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku. Nasza Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje już od wielu lat. Zapraszamy do odwiedzania i poznania działalności małej ale jakże przyjaznej szkoły - na blogu oraz na naszej stronie http://www.sp.rogotworsk.pl/

Maski karnawałowe

Postanowiliśmy przystąpić do konkursu ,,Moja magiczna maska".Najpierw zbieraliśmy potrzebne materiały, potem wzięliśmy się do pracy i tak w naszej szkole powstało około 50 masek. Najciekawsze prześlemy na konkurs, resztę wykorzystamy na balu karnawałowym.

5

Babciu,Dziadku coś Wam dam...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy drobne upominki. Z kolorowych serwetek wykonaliśmy bukieciki, które wraz z życzeniami przekazaliśmy naszym dziadkom. Prezentem były też własnoręcznie wykonane ramki do zdjęć.

6

Ptasia stołówka

Mróz daje się wszystkim we znaki,dlatego postanowiliśmy pomóc ptakom zamieszkującym park przy szkole. Wzięliśmy się do pracy i powstało kilkanaście różnych karmników. Dowiedzieliśmy się robiąc gazetkę co ptaki najbardziej lubią.Przygotowaliśmy karmę i napełnione karmniki zawiesiliśmy w parku.

10
1