1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
45
Blog SKO

SKO-PSP Biesiadki

SKO-PSP Biesiadki

Witamy na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Biesiadkach. Działalność SKO już bardzo mocno wplotła się w życie naszej szkoły. Chcemy podzielić się naszymi pomysłami, osiągnięciami. Zapraszamy do odwiedzin i komentarzy :-) Przesyłamy pozdrowienia dla wszystkich szkół i opiekunów SKO.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM

W dniach 2 – 13 grudnia 2013r. społeczność szkolna zaangażowana była w akcję zbierania artykułów żywnościowych, które zostały przekazane osobom biednym z naszego lokalnego środowiska.

6

DLA OSÓB POSZKODOWANYCH WSKUTEK TAJFUNU HAIYNAN NA FILIPINACH

W dniach 13 – 15 listopada 2013 roku zainicjowaliśmy na terenie szkoły i przedszkola akcję charytatywną na pomoc poszkodowanym przez tajfun mieszkańcom Filipin. Zebrano 948, 20 zł. Do akcji przyłączyła się cała społeczność szkolna. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ofiarność, ot ...

0

Nasze GG - "Góra Grosza"

W dniach 22.11-2.12 2013r. uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza". Liczył się każdy grosz wrzucony do własnoręcznie przygotowanych puszek. Podliczyliśmy zebrane monety i okazało się, że uzbieraliśmy 315, 80zł. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

0

Konkurs "Październik miesiącem oszczędzania"

Konkurs trwał od 1.10.2013r. do 30.11.2013r. W konkursie mógł brać udział każdy członek SKO, jak również nowi chętni uczniowie. W czasie trwania konkursu wszyscy członkowie SKO z klas I – VI łącznie wpłacili ok. 10 tys zł.

0

Nowi członkowie SKO

Podczas uroczystości pasowania na ucznia dnia 22 października 2014r. roku uczniowie klasy I PSP w Biesiadkach otrzymali z rąk pani kierownik Banku PKO BP Barbary Robak książeczki SKO z symbolicznym wkładem 1 zł. Tym samym liczba członków SKO wzrosła o 20 osób.

0

Zbieramy zużyte baterie

Od kilku lat uczestniczymy w akcji zbierania baterii. Uczniowie wrzucają zużyte baterie do przeznaczonego do tego celu pojemnika. Dla uczniów, który przyniosą największą liczbę baterii przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Gnojnik, a zwycięskie szkoły otrzymują nagrody ufun ...

6

Oszczędzamy zdrowie

W ciągu roku szkolnego co dwa miesiące uczestniczymy w prelekcji pielęgniarki szkolnej z Centrum Medycyny Rodzinnej w Gnojniku. Tematami pogadanek były: „Grypa ”, „Wiosenne przesilenie”, „Jak prawidłowo się odżywiać”. Uczniowie pod opieką pani higienistki co miesiąc fluoryzują zęby.

0

Góra grosza

Od września do grudnia 2012r. braliśmy udział w akcji ,,Góra Grosza”, która pomaga dzieciom zrzeszonym w towarzystwie ,,Nasz Dom”. Za udział w akcji otrzymaliśmy dyplom i podziękowanie. Akcja była bardzo dobrym przedsięwzięciem wychowawczym, gdyż pozwoliła uświadomić uczniom, że oddając choćby jede ...

1
1 2 3 następna ostatnia