1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Oszczędzamy i pieniądze pomnażamy

Nagrodę za systematyczne oszczędzanie w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała Oliwia Babicz. Gratulujemy!!!

1

Wymarzone wakacje z SKO

W maju odbył się konkurs plastyczny dla pierwszoklasistów. Prace nagrodzone: Laura Lach, Julia Kucyniak, Lena Szymankiewicz. Prace wyróżnione: Oliwia Serwata, Karolina Chorostecka, Robert Mikołajczyk.

2

Tradycje wielkanocne

Na początku kwietnia odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III. Prace nagrodzone: Tymon Romian, Patrycja Zasimuk, Bartosz Semenowicz, Zuzanna Dobek.

1
1