1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Deser owocowy

W czasie zajęć uczniowie klasy 3e rozmawiali o różnych przyprawach oraz dowiedzieli się, jak powstaje kakao i czekolada. Wskazywali na mapie nazwy kontynentów, na których uprawia się kakao. Najprzyjemniej było jednak, gdy samodzielnie przygotowywali owocowy deser na drugie śniadanie. Pachniało przer ...

21

Zawody przyszłości

Julia Solska z klasy 3e otrzymała wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Zawody przyszłości”, którego organizatorem była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grodkowie. Gratulujemy!!!

14

Walentynki 2018

W klasie 3e było przyjemnie i słodko. Każdy przygotował jakąś małą niespodziankę i wszyscy obdarowani mieli zadowolone miny.

11

Pączek, pączuś, pączuszek...

Tłusty Czwartek jest raz w roku, więc wszystkie diety dziś na boku... ;-) ;-) ;-)

10

Koncert noworoczny

Niektórzy uczniowie z klasy 3e uczęszczają na zajęcia popołudniowe i uczą się gry na różnych instrumentach. Mieli okazję zaprezentować się na koncercie noworocznym, który każdego roku organizuje pani Teresa Laszkiewicz – pedagog szkolny.

8
1