1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Akcja "MISIEK"

Do 12 grudnia trwa w szkole zimowa zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Zbieramy: karmę dla psów i kotów, makaron, ryż, smalec, koce, legowiska, podkłady higieniczne, gryzaki i przysmaki. Pomóż i TY!

2

Śniadanie Daje Moc

8 listopada klasa 1a z PSP nr 1 gościła klasę 1a z PSP nr 3 na wspólnym śniadaniu. Były pyszne kanapki i soki owocowe. Dzieci spędziły czas bardzo twórczo, zdrowo i przyjemnie.

1
1