1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Zdrowie na talerzu

W klasie 1a było na talerzu zdrowo i kolorowo!

7

Gang Słodziaków

Klasa 1a wzięła udział w szkolnych przygodach Gangu Słodziaków. Wszystkie dzieci czytały i zbierały naklejki, które pani Ludmiła ze szkolnej biblioteki naklejała im na specjalne karty. Czytały dzieci, czytali dorośli... Pierwszoklasiści mają bogatą kolekcję Słodziaków - pluszaków. Dzieci tworzyły ta ...

5

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to dzień szczególny dla wszystkich pracowników szkoły. Moc życzeń - zdrowia i wytrwałości!

5

Październik - miesiącem oszczędzania

W klasie 1a odbyły się zajęcia dotyczące oszczędzania. Pierwszoklasiści już wiedzą na co wydadzą zaoszczędzone pieniążki. A Ty?

5

Pasowanie na Ucznia

5 października był dniem szczególnym dla wszystkich pierwszoklasistów, zostali bowiem pasowani na uczniów naszej szkoły. Do domu wrócili z tubami pełnymi słodyczy.

6

Dbamy o własne zdrowie

W szkole rozpoczęły się już coroczne akcje "Warzywa i owoce" oraz "Mleko w szkole".

3

Bezpieczna droga do szkoły

Pod koniec września uczniowie klas pierwszych wzięli udział w apelu o bezpieczeństwie. Następnie, pod opieką policjanta, ćwiczyli przechodzenie przez jezdnię. Pamiętajcie, że o własne bezpieczeństwo musimy zadbać sami!

0
1