1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

ZDROWO I OSZCZĘDNIE

Zamiast kupować coś bez zastanowienia w sklepie i wydawać pieniążki - można samodzielnie wykonać smaczne drugie śniadanie. Maluchy robiły sałatkę jarzynową. Pachniało niesamowicie, a i smakowało wybornie.

2

IMIENINY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Klasa 2e przyniosła używane książeczki. Zapakowaliśmy je do pudełka, przypięliśmy wstążeczkę i udaliśmy się do naszej biblioteki. Pani Ewa i pani Ludmiła podziękowały za prezent i obdarowały dzieci słodkościami.

4

Z ekologią za pan brat

Klasa 2e wzięła udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym Pana Karpia pt. "Pan Karp zarybia Wisłę". Oto niektóre prace.

3

PAŹDZIERNIK - MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Mądre sowy wiedzą to, że najlepsze SKO! Posłuchajcie ich rad i w malarski wyruszcie świat...

4

Światowy Dzień Uśmiechu

7 października przypadał Światowy Dzień Uśmiechu, wiedzieliście o tym? My tak i dlatego przesyłam wszystkim radosne uśmiechy :-)

2

Ćwicz razem z nami!

6 października klasy młodsze wzięły udział w Dniu Ćwiczeń Śródlekcyjnych w ramach realizowanego w naszej szkole programu „Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży”.

3

Ognisko

Korzystając z uroków jesiennej pogody uczniowie klasy 2a wybrali się na ognisko. Były gry, zabawy, wspólne pieczenie kiełbasek i ziemniaków. Świetna zabawa!

15

Czytam, czytasz, czytamy- wszyscy!

Wszyscy wiemy, jak ważne jest czytanie! Wiemy też doskonale, że dzięki książkom możemy przenieść się do innego świata, do innej rzeczywistości. W ostatnim czasie podróżowaliśmy z "Doktorem Dolittle i jego zwierzętami". Czytaliśmy sobie nawzajem, czytały nam nasze panie, panie z biblioteki, a także c ...

3

Wycieczka przyrodnicza

Wokół naszej szkoły jest mnóstwo drzew i krzewów. W piątek panowała piękna pogoda i dlatego drugoklasiści wybrali się pooglądać rosnące na szkolnym terenie rośliny. Pracowały niemal wszystkie zmysły. Teraz już wszyscy wiemy, jaka jest różnica między drzewem i krzewem. Wiemy także, jak postępować, by ...

2

Dzień Chłopaka

Każdego roku, o tej samej porze, składamy życzenia swoim kolegom i obdarowujemy ich drobnymi upominkami. To ich święto i powinni się czuć w tym dniu ważni.

4
1 2 następna ostatnia