1

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
2
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Dzień Babci i Dziadka

Dużo zdrowia, siły, energii, uśmiechu i samych pogodnych dni wszystkim Babciom i Dziadkom życzą wnuczęta

5

Grudniowe wspomnienia...

W grudniu w naszej szkole miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń. Powróćmy wspomnieniami do nich...

4

Uczniowie klasy 2a uczą się kodowania

Godzina Kodowania 2016, organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week, USA), jest największą inicjatywą edukacyjną w historii, adresowaną do uczniów z całego świata. Celem tej inicjatywy jest przybliżenie uczniom informatyki w formie łamigłówek z postaciami ...

7

SuperKid.pl

Klasa 2e wraz z wychowawczynią Ewą Wójcicką zdobyła nagrodę w konkursie organizowanym przez SuperKid.pl. Roczny abonament dla jednej osoby kosztuje 132 złote. Wszyscy uczniowie 2e otrzymali 365 dni abonamentu gratis.

2

Życzenia noworoczne

Życzymy wszystkim w Nowym Roku duuużo pieniędzy, by móc efektywnie oszczędzać! Zdrowia, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności!

4

Projekt kartki świątecznej

Klasa 2e pod kierunkiem wychowawczyni Ewy Wójcickiej wzięła udział w wojewódzkim konkursie plastycznym w Opolu. I nagrodę zdobyli: 1. Jakub Kubik 2. Katarzyna Hankus 3. Julia Solska Gratulujemy nagrodzonym!

5

I Ty możesz zostać świętym Mikołajem!

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji Szkolnego Koła PCK – zbiórka żywności dla potrzebujących, którą każdego roku organizuje opiekun PCK – pani Beata Sobieraj. Wzięli także udział w konkursie „Święta w moim domu”.

1

W końcu nadszedł TEN dzień...

Nasi koledzy i koleżanki zaprosili wszystkich do Domu Kultury na piękne przedstawienie. Na koniec na scenie pojawił się ON - święty Mikołaj i obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.

2

6 grudnia – to dzień szczególny!

Dzieci z niecierpliwością oczekują prezentów od Mikołaja. Maluchy zaczęły od pisania listów i malowania. Każdy Mikołaj jest niezwykły… Jeden przybywa na saniach, drugi próbuje wejść kominem, inni schowali się za choinką z workiem prezentów.

1
1