1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał 1. edycję konkursu w nowym roku szkolnym!
49
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Baśnie, bajki i bajeczki

Ksawey Bohdziul - uczeń klasy 1a zdobył II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Baśnie, bajki i bajeczki". Gratulujemy!

1

Oszczędzamy i pieniądze pomnażamy

Nagrodę za systematyczne oszczędzanie w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała Oliwia Babicz. Gratulujemy!!!

1

Wymarzone wakacje z SKO

W maju odbył się konkurs plastyczny dla pierwszoklasistów. Prace nagrodzone: Laura Lach, Julia Kucyniak, Lena Szymankiewicz. Prace wyróżnione: Oliwia Serwata, Karolina Chorostecka, Robert Mikołajczyk.

2

Tradycje wielkanocne

Na początku kwietnia odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III. Prace nagrodzone: Tymon Romian, Patrycja Zasimuk, Bartosz Semenowicz, Zuzanna Dobek.

1

Warsztaty wielkanocne

W środę 3 kwietnia uczniowie klasy 1a z „Jedynki” zostali zaproszeni przez uczniów klasy 1a z „Trójki” na warsztaty wielkanocne. Spotkanie było dobrym momentem, aby przypomnieć tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci wykonały również piękne koszyczki, ozdobione kokardami, kurc ...

1

Wiosenny dzień w 1a

Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na pytanie: Co to znaczy przedsiębiorczość?

3

Dużymi krokami zbliżają się ferie zimowe...

Życzymy Wszystkim udanych i bezpiecznych ferii. Moc wrażeń, dużo śniegu i przede wszystkim zasłużonego wypoczynku!

4

Plebiscyt sportowy

18 stycznia w naszej szkole odbył się kolejny Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa opolskiego. Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie "Sport w wyobraźni dziecka". Laura Lach z klasy 1a zajęła II miejsce. Koleżanki, koledzy i wychowawczyni serdecznie Ci Lau ...

2
1 2 3 następna ostatnia