1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
27
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Na grodkowskim rynku

Na grodkowskim rynku, tuż przed Bożym Narodzeniem, pojawiają się świerki. Uczniowie i przedszkolaki z naszej gminy mogą je przystroić według własnego pomysłu. Dzisiaj uczynili to uczniowie z klasy 2a i 2b. Było mroźno, ale humory wszystkim dopisywały.

0

Przyjaźń…

Dzisiaj gościem klasy 2a była pani Agnieszka Dzierżypolska z Filii Bibliotecznej w Kolnicy, która przeprowadziła zajęcia czytelnicze z elementami biblioterapii. Na początku wysłuchaliśmy bajki o misiu Bębenku i osie Igiełce. Zastanawialiśmy się, dlaczego miś był smutny, jak traktowały go leśne zwier ...

2

Mikołajki

W tym dniu obowiązywał oczywiście kolor czerwony i mikołajkowe czapeczki. W Domu Kultury obejrzeliśmy piękne przedstawienie „Podziel się dobrocią”, przygotowane przez kolegów i koleżanki z klasy 3b. Mikołaj obdarował nas prezentami. Po powrocie do szkoły przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego poczę ...

3

Szkolny tydzień profilaktyki

Inicjatorką Tygodnia Profilaktyki jest pedagog szkolny – pani Teresa Laszkiewicz. My mieliśmy przyjemność brać udział w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez pana Konrada, który ma mnóstwo specjalności, ale jest przede wszystkim terapeutą onkologicznym. To były niezapomniane dwie godziny. Ro ...

4

Szlachetna paczka

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji „Szlachetna paczka”. Ten przepiękny plakat wykonały uczennice klasy 6b: Monika Martynowicz, Hanna Stępień i Lena Niedopytalska. Jeżeli nie przyłączyłeś się do tej akcji, rozejrzyj się wokół… Być może w twoim otoczeniu jest ktoś, kto też potrzebuje p ...

1

Przypominamy o akcjach całorocznych

Od września, jak każdego roku, trwa w szkole zbiórka zakrętek i baterii.

0

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta powstała bardzo dawno temu, ale mimo upływu czasu, nadal jest największym przyjacielem dziecka. My przy okazji tego święta poznaliśmy historię i przygody misia Wojtka – dzielnego żołnierza, który brał udział w bitwie pod Monte Cassino. Zachę ...

11
1 2 3 następna ostatnia