1 2 3 następna ostatnia


SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Warsztaty wielkanocne

W środę 3 kwietnia uczniowie klasy 1a z „Jedynki” zostali zaproszeni przez uczniów klasy 1a z „Trójki” na warsztaty wielkanocne. Spotkanie było dobrym momentem, aby przypomnieć tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci wykonały również piękne koszyczki, ozdobione kokardami, kurc ...

0

Wiosenny dzień w 1a

Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na pytanie: Co to znaczy przedsiębiorczość?

3

Dużymi krokami zbliżają się ferie zimowe...

Życzymy Wszystkim udanych i bezpiecznych ferii. Moc wrażeń, dużo śniegu i przede wszystkim zasłużonego wypoczynku!

4

Plebiscyt sportowy

18 stycznia w naszej szkole odbył się kolejny Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa opolskiego. Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie "Sport w wyobraźni dziecka". Laura Lach z klasy 1a zajęła II miejsce. Koleżanki, koledzy i wychowawczyni serdecznie Ci Lau ...

2

Święta tuż, tuż...

Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2019 Roku!

5

Jasełka w PSP nr 1

Dziękujemy Paniom: Agnieszce Nawrockiej-Pałce, Renacie Woronieckiej, Annie Bujak i Mirosławie Lońskiej za zaproszenie i wprowadzenie nas w świąteczny nastrój. Występ CUDNY! Ukłon w stronę Pań i występujących dzieci.

3
1 2 3 następna ostatnia