1 2 3 następna ostatnia

Jak zdobyć nową rzecz nie płacąc ani złotówki?
Przeczytaj krótką historię na temat barteru.
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 29 września 2017 roku po raz czwarty obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Do akcji przyłączyli się także najmłodsi - uczniowie klas trzecich.

0

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

Z uśmiechem na twarzy rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Nastąpiło wiele zmian w tym roku. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że niezmiennie mamy w sobie radość, entuzjazm i chęć OSZCZĘDZANIA! Już wpłacamy pierwsze zaoszczędzone przez wakacje pieniądze :-)

4

„ZWIERZAKI”

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XVII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Zwierzaki”. Ich prace zostały nagrodzone w kategorii plastycznej.

4

Pieniądz kruszcowy

Początkowo funkcję płatniczą pełniły towary powszechnego użytku. Później pojawił się pieniądz kruszcowy. Na początku rolę pieniądza pełniły metale nieszlachetne, a później złoto, srebro i platyna. Tego wszystkiego uczniowie klasy 2a i 2e dowiedzieli się podczas wycieczki do Złotego Stoku. Dzieci z ...

3
1 2 3 następna ostatnia