1 2 3 następna ostatnia


SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Witamy po wakacjach!

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty... Życzymy Wszystkim wielu sukcesów!

4

Konkurs czytelniczo-ortograficzny

Antonina Sobstel i Julia Solska reprezentowały klasę 3e w szkolnym konkursie czytelniczo-ortograficznym. Antosia zdobyła I miejsce. Dzisiaj brała udział w konkursie gminnym w Kopicach. Naszą szkołę reprezentowała także Maja Drogoż z 3c i Aleksandra Mateja z 3f. Dziewczynki zdobyły drużynowo II miejs ...

8

Monety

Opiekun SKO – pani Lucyna Hoszowska przyniosła do szkoły zbiór prywatnych monet przedstawiających ważne wydarzenia, wybitnych Polaków, historyczne miasta, herby województw, najpiękniejsze zabytki i zwierzęta. Może Wy też coś zbieracie, macie jakieś pasje? Napiszcie o tym na blogu.

3

„Zwierzaki”

Uczniowie klasy 3e wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „Zwierzaki”. Prace wykonali pod kierunkiem pani Ewy Wójcickiej. Narodzeni: Michał Jurasz i Emilia Czabaj. Wyróżnienia zdobyły: Hanna Błaziak i Katarzyna Hankus. Gratulujemy!

4

Dzień Dziecka w klasie 3e

1czerwca uczniowie klasy 3e spędzili pod opieką pani Ewy Wójcickiej i pani Ludmiły Rudnickiej w Opolu. Najpierw udaliśmy się do Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej na zajęcia „Jestem królem własnych pazurów!”, które przygotowała dla nas pani Justyna Jurasz. Bawiliśmy się doskonale i przy okazji st ...

3

Grodków oczami dzieci

Prace plastyczne uczniów klasy 3e, wykonane pod kierunkiem pani Ewy Wójcickiej.

8

„Grodków – moja mała Ojczyzna”

15 maja klasa 3e uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę w Ratuszu i prowadzonych przez panią Anię Bogucką - „Grodków – moja mała Ojczyzna”. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat historii naszego miasta, zabytków, legend dotyczących naszej gminy, ludzi związan ...

8

Wiosenne skarbonki

Uczniowie klasy 3e wykonali wiosenne skarbonki z pudełek po chusteczkach higienicznych. Są kolorowe i pomysłowo ozdobione. Do własnoręcznie zrobionej skarbonki też można wrzucać pieniążki i potem wpłacić je na SKO.

8

"Jestem przyjacielem przyrody"

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny SKO „Jestem przyjacielem przyrody”. Nagrody otrzymują: Myrta Wiktoria – klasa 2b, Sobstel Antonina – klasa 3e, Szczurowska Patrycja – klasa 1a, Szpak Maciej – klasa 3f, Wieczorek Jan – klasa 3a. Nagrodzonym gratulujemy!

8

Sprawdzian trzecioklasisty

26 kwietnia wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Trzecioklasisty z OPERONEM. Byliśmy troszkę zestresowani, ale szybko rozluźniliśmy się i cieszyliśmy się, że już po. Przed nami długi majowy weekend… Odpoczniemy i nabierzemy sił do dalszej pracy. Udanego wypoczynku życzy opiekun SKO Ewa Wój ...

2
1 2 3 następna ostatnia