1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Poznaj 5 zwycięzców styczniowej rywalizacji
72
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

7 lutego to ostatni dzień przed feriami. Z tej okazji klasy drugie przygotowały apel pod hasłem „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”. Gościliśmy także policjanta, który przekazał nam wiele cennych wskazówek odnośnie bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie oraz w kontaktach z nieznajomymi. Na apelu zosta ...

1

Bałwankowe desery

Zbliżają się ferie zimowe. Niestety zima nie chce do nas przyjść… Postanowiliśmy ją przywołać w inny sposób. Robiliśmy dzisiaj bałwankowe desery. Jedne były na słodko, inne na słono… Wszystkie smakowały wybornie!

7

Plebiscyt sportowy

24 stycznia odbył się w naszej szkole Plebiscyt na X najlepszych uczniów – sportowców szkoły i województwa opolskiego. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny „Sport w wyobraźni dziecka”. Nasz kolega zdobył drugie miejsce. Brawa dla Oskara!

6

Skarpeciaków ciąg dalszy…

30 listopada obchodziliśmy Dzień Białych Skarpetek i robiliśmy kolorowe skarpeciaki. Dzisiaj ciąg dalszy skarpetek w roli głównej. Odkryliśmy sekret znikających skarpetek. W Teatrze Lalki i Aktora w Opolu obejrzeliśmy spektakl „Niedoparki”. To niezwykły kryminał komediowy dla maluchów i nie tylko. S ...

6

Wesołych świąt!

Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności wszelkiej w Nowym 2020 Roku. Niech się spełnią wszystkie marzenia!

4

Święta. Akcja 2. Kiermasz

W tym dniu wzięliśmy udział w jasełkach przygotowanych przez panią Jolantę Kuś, panią Beatę Sikorską-Żyrek i pana Wiesława Jakubowskiego. Wystąpił w nich nasz klasowy kolega, który był diabłem. Brawa dla Oskara! W całej szkole były stoiska, na których nie zabrakło ozdób bożonarodzeniowych, ciast, c ...

2

Na grodkowskim rynku

Na grodkowskim rynku, tuż przed Bożym Narodzeniem, pojawiają się świerki. Uczniowie i przedszkolaki z naszej gminy mogą je przystroić według własnego pomysłu. Dzisiaj uczynili to uczniowie z klasy 2a i 2b. Było mroźno, ale humory wszystkim dopisywały.

2
1 2 3 następna ostatnia