1 2 3 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
9
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu

5 marca odbył się szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu. Wzięli w nim udział także uczniowie klasy 2a i to z powodzeniem. Gratulacje dla Laury, Franka i Tymona! Spisaliście się na medal!

3

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

7 lutego to ostatni dzień przed feriami. Z tej okazji klasy drugie przygotowały apel pod hasłem „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”. Gościliśmy także policjanta, który przekazał nam wiele cennych wskazówek odnośnie bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie oraz w kontaktach z nieznajomymi. Na apelu zosta ...

3

Bałwankowe desery

Zbliżają się ferie zimowe. Niestety zima nie chce do nas przyjść… Postanowiliśmy ją przywołać w inny sposób. Robiliśmy dzisiaj bałwankowe desery. Jedne były na słodko, inne na słono… Wszystkie smakowały wybornie!

8

Plebiscyt sportowy

24 stycznia odbył się w naszej szkole Plebiscyt na X najlepszych uczniów – sportowców szkoły i województwa opolskiego. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny „Sport w wyobraźni dziecka”. Nasz kolega zdobył drugie miejsce. Brawa dla Oskara!

6
1 2 3 następna ostatnia