1 2 3 następna ostatnia

Czy Test wiedzy SKO może być inspiracją do napisania wiersza?
Przeczytaj rymowankę i zgadnij, o której szkole mowa :-)
18
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Szkolny Konkurs Ekologiczny

26 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny dla trzecioklasistów. Cele konkursu:  kształtowanie świadomego stosunku do środowiska przyrodniczego,  rozwijanie aktywnych postaw wobec przyrody i jej ochrony,  rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska lokalnego,  poczucie własnej ...

0

Najładniejsza pisanka wielkanocna

W tym roku szkolnym odbył się po raz kolejny konkurs plastyczny pod hasłem „Najładniejsza pisanka wielkanocna”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością! Nagrodzeni: Anastazja i Kiryl Iwanchenko – oddział przygotowawczy, Solomija i Sofii ...

0

Oddział przygotowawczy klas młodszych

Nasi nowi koledzy i koleżanki z oddziału przygotowawczego nie tylko uczą się języka polskiego, ale przede wszystkim integrują się podczas różnorodnych zajęć. Wykonują także wiele ciekawych prac plastyczno-technicznych. Powyższe prace wykonali pod kierunkiem pani Agnieszki Wolny i pani Ewy Wójci ...

0

Świetliczaki na tropie… zagadek – kolejne zadania

Świetliki wykonały kolejne zadania w ramach II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Świetliczaki na tropie… zagadek”. Kim jest Biała Dama? Zamki w Polsce. Ciekawostki i legendy. Ile oczu ma rosół? Polskie tradycje kulinarne. Książka kucharska. Czy da się sterować pogodą? Wierzenia ple ...

2

Świetliczaki na tropie… zagadek – ciąg dalszy

Świetliki wykonały kolejne zadania w ramach II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Świetliczaki na tropie… zagadek”. Tym razem pracowaliśmy nad następującymi zagadnieniami: Czy ten obraz się rusza? Co to jest op-art. Ile jaskółek wiosnę zwiastuje? Przysłowia o ptakach. Wykonanie pracy ...

1

Świetliczaki na tropie… zagadek

Świetliki z naszej szkoły przystąpiły do II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Świetliczaki na tropie… zagadek”. Organizatorem projektu jest Wydawnictwo SUKURS, reprezentowane przez redakcję dwumiesięcznika „Świetlica w Szkole”. Cele projektu: - wychowanie aktywnego, świadomego swoic ...

0
1 2 3 następna ostatnia