1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci, Dzień Dziadka
Najlepsze życzenia dla obchodzących to święto :)
Blog SKO

SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

Niech wszyscy błyszczą…

12 stycznia to dzień szczególny w grodkowskiej „Trójce”. Każdego roku w naszej szkole odbywa się plebiscyt na 10 najlepszych sportowców – uczniów szkoły i województwa opolskiego. W tym roku przyświecało mu hasło „Niech wszyscy błyszczą…” I tak było – błyszczeli wszyscy! Nagrodzono sportowców i uczes ...

3

Przestrogi na ferie

Klasy 3c i 3d pod kierunkiem p. Doroty Ryby i p. Czesławy Michałków przygotowały apel poświęcony bezpieczeństwu w czasie ferii – bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie oraz bezpieczeństwa dzieci w kontaktach z nieznajomymi. Dzieci zachęcały zimę do przybycia, śpiewając piękne piosenki o tematyce zim ...

5

Zimo, przybywaj!

Czekamy, czekamy … i nic … W tym roku zima jakoś się ociąga. Dzieci chciałyby w czasie ferii ulepić bałwana, pojeździć na sankach, a zimy nie widać – niestety. Postanowiliśmy zachęcić ją do przyjścia pracami plastycznymi. Malowaliśmy, wycinaliśmy i naklejaliśmy. Powstały piękne pingwiny i drzewka w ...

2

Dziel się z innymi

Emilka z klasy 3e przyniosła do szkoły przeczytane książeczki i płyty z bajkami. Przekazała je do świetlicy szkolnej - niech teraz inni z nich korzystają. Brawo Emilka!

3

Nowy Rok

Niesamowitego Nowego 2018 Roku, pełnego niezapomnianych chwil. Wszystkiego, co najlepsze, najcudowniejsze, naj..., naj...! życzą opiekunowie SKO Ewa Wójcicka i Lucyna Hoszowska

11

Czas życzeń

Życzymy Wszystkim Blogowiczom, by okres świąteczny był przepełniony zapachem choinki i pierniczków, a w domach gościła radość, miłość i życzliwość. Pomyślności i samych sukcesów w Nowym 2018 Roku. Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia! - opiekunowie SKO Ewa Wójcicka i Lucyna Hoszowska

10

Spotkanie świąteczne

Spotkanie świąteczne w klasie 3e upłynęło w iście świątecznej atmosferze. Uczniowie złożyli sobie życzenia i zasiedli do stołu, na którym królowała ryba, owoce i przeróżne słodkości. Nie zabrakło oczywiście kolęd – śpiewanych wspólnie i granych przez koleżanki i kolegów. Na koniec Emilka obdarowała ...

3

Ciąg dalszy niespodzianek...

Dzisiaj 3e wałkowała, wycinała, piekła, lukrowała i ozdabiała pierniczki dla rodziców. Zapach roznosił się w klasie i na szkolnym korytarzu. Dzieci kucharzyły pod opieką pani Ewy Wójcickiej i pani Ludmiły Rudnickiej, która przygotowała to wspaniałe ciasto na świąteczne pierniczki. To był bardzo miły ...

7

Świąteczne życzenia

Dużymi krokami zbliża się Boże Narodzenie... My robiliśmy dzisiaj domki z życzeniami dla Rodziców. Drzwi otwierają się i tam moc serdeczności z okazji nadchodzących świąt.

8
1 2 3 następna ostatnia