1 2 3 następna ostatnia


SKO PSP 3 Grodków

SKO PSP 3 Grodków

Grodkowska "Trójka" ma już ponad 50 lat i 500 uczniów! Mimo swojego wieku nasza szkoła nadal tętni życiem. Nie ma tutaj czasu na nudę :) Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami zarówno dydaktycznymi, jak i sportowymi. Nasz zespół muzyczny zdobywa liczne nagrody w konkursach powiatowych i wojewódzkich, a uzdolnione wokalistki nagrywają płyty! Na początku roku już po raz 40. zorganizowaliśmy Plebiscyt na 10 najlepszych uczniów-sportowców szkoły i województwa, z czego słynie nasza pl

750 lat Grodkowa

Grodków to nasza mała Ojczyzna. Klasa 3e ma pomysł, jak uczcić 750-lecie naszego miasta… Jak? Na słodko! Uczniowie piekli babeczki pod opieką wychowawczyni Ewy Wójcickiej i pani Ludmiły Rudnickiej. Wypieki zostały ozdobione nowym herbem miasta. Uczniowie wykonali także kotyliony w kształcie serdusze ...

14

Żyj ekologicznie

Uczniowie klasy 3e: Michał Jurasz i Maciej Romian wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym dla trzecioklasistów. Nie zdobyli czołowych lokat, ale wykazali się dużą wiedzą na temat otaczającej przyrody. Wiedzą też jak postępować, by była ona piękna i długo nam służyła.

6

Świątecznie

Wspaniałych i radosnych Świąt. Wiosny w sercu i słońca na co dzień. Dni kolorowych jak pisanki. Niezapomnianych spotkań w gronie najbliższych. Smacznego jajka i mokrego dyngusa.

10

Tradycje wielkanocne

27 marca klasy 3a i 3e wybrały się pod opieką pań: Ewy Wójcickiej, Renaty Woronieckiej, Beaty Sobieraj i Ludmiły Rudnickiej do miejscowości Staniszcze Małe. To bardzo malownicza i zadbana wieś niedaleko Opola. Spędziliśmy niezapomniane chwile w gospodarstwie agroturystycznym. Poznaliśmy wiele niezna ...

14

Święta tuż, tuż…

W klasie 3e już pachnie świętami. Uczniowie wykonali ozdoby i stroiki wielkanocne dla najbliższych pod opieką Pani Ewy Wójcickiej - opiekuna SKO. Nie trzeba dużych pieniędzy, by sprawić radość innym. Nam to się udało!

9

Wielkanocny koszyczek

W piątek zakończyła się akcja „Wielkanocny koszyczek”, której organizatorem jest opiekun PCK - Pani Beata Sobieraj. Uczniowie klasy 3e potrafią się dzielić i z ochotą przystąpili do zbiórki żywności. Dzięki tej akcji otwieramy swoje serca i wspieramy innych. Święta bowiem powinny być dla wszystkich ...

5

W krainie miodu

15 marca klasy 3a i 3e wzięły udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem „W krainie miodu”, które prowadził pan Piotr Tworuszka z Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych „BRAFS”. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o małych zwierzątkach, które mają ogromny wpływ na naszą ...

8

Akcje PCK

Wspieramy potrzebujących. Przyłącz się i Ty - liczymy na Ciebie!

11

Konkurs recytatorski

13 marca odbył się 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejsko-gminny. Wspaniale spisały się uczennice klasy 3e! Emilia Czabaj zajęła pierwsze miejsce, a Róża Adamowska drugie. Gratulacje!

8
1 2 3 następna ostatnia