1 2 następna ostatnia


SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II

Wdzięczność za wyniesienie naszego rodaka Jana Pawła II na ołtarze, wyraziliśmy krótkim montażem słowno muzycznym oraz Mszą Świętą.

2

Pracownicy PKO Banku Polskiego w naszej szkole

Niedawno odwiedziły naszą szkołę dwie pracownice PKO Banku Polskiego w celu przeprowadzenia lekcji z klasą 5 na temat wartości pieniądza i oszczędzania.

0

Konkurs Teddy z języka angielskiego

1 kwietnia br. nasi uczniowie wzięli udział w XI edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Miało to miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu przy współpracy MSCDN w Radomiu.

0

Nowy konkurs plastyczny od PKO Banku Polskiego

Światowy Dzień Wody obchodzimy 22 marca. Jest to również hasło nowego konkursu plastycznego, organizowanego przez PKO Bank Polski.

0

Mamy wspaniałych tenisistów stołowych

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z naszej szkoły mogą poszczycić się świetnymi umiejętnościami w tenisie stołowym

0

Niezwykła wizyta w oddziale PKO Banku Polskiego

Klasa 5 wraz z wychowawcą udała się niedawno z wizytą do najbliższego nam oddziału PKO Banku Polskiego, tj. do Oddziału 1 w Warce, 05-660 Warka, ul. Warszawska 9.

0

Wystawa - Święty Polak - Jan Paweł II

Kanonizacja zbliża się wielkimi krokami z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

4

Rajd PTTK "Witaj Wiosno"

W sobotę, 22 marca odbył się 28 rajd „Witaj wiosno”. Pogoda w tym roku zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Świeciło słońce, a lekki wiaterek rozwiewał włosy turystek i marzann.

0
1 2 następna ostatnia