1

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
15
Blog SKO

SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

"Ostrołęka i Michałów piszą listy do Francji" w Kurierze Wareckim

W styczniowym numerze Kuriera Wareckiego można przeczytać o naszej współpracy ze szkołą w Pomport w płd.-zach. Francji i pisaniu listów do siebie nawzajem w języku angielskim.

5

"Ostrołęka cieszy się z nowych lektur" w Kurierze Wareckim

Przeczytajcie już kolejny artykuł o naszej szkole w lokalnym miesięczniku. W styczniowym Kurierze Wareckim znajdziecie informacje o zakupie nowych lektur do naszej szkoły ze środków uzyskanych ze sprzedaży makulatury.

1

Bal karnawałowy - wyniki konkursu

9 lutego 2017 r. mieliśmy okazję świetnie się bawić w naszej szkole z okazji balu karnawałowego i konkursu na "Ekologiczny strój karnawałowy". Wszystkie przebrania uczniów były bardzo atrakcyjne i cieszyły oczy, ale wybór musiał paść na najlepiej przebranych uczniów.

1

Podsumowanie oszczędzania w I-szym semestrze roku szkolnego 2016/2017

Na apelu podsumowującym I-szy semestr roku szkolnego 2016/2017 opiekunowie SKO nagrodzili uczniów, którzy zaoszczędzili największe kwoty w pierwszym semestrze.

4

Konkurs na "Ekologiczny kostium karnawałowy"

9 lutego 2017 r. w naszej szkole odbędzie się zabawa choinkowa. Wszystkie dzieci zapraszamy do przebrania się i wzięcia udziału w konkursie na strój przygotowany z surowców wtórnych. Możecie do tego celu wykorzystać makulaturę, złom, plastik, szkło itp. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. ...

0
1