1


SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

Nasza wycieczka edukacyjna do banku

Czas świątecznych zakupów i porządków nie odstraszył nas przed pójściem do Oddziału nr 1 PKO Banku Polskiego w Warce.

6

Kwesta Pierników i pierniczków

W dniach 7-11 grudnia w naszej szkole miała miejsce kwesta pierników i pierniczków, służąca rozbudzeniu u najmłodszych przedsiębiorczości oraz kształtowaniu ducha współpracy celem wsparcia projektów edukacyjnych na misjach.

4

Lekcja Przedsiebiorczości

Lekcja z pracownikiem Banku PKO SA.

0

Konkurs "Moja magiczna maska"

Do 26 stycznia 2016 r. chętni uczniowie (nie tylko ci, posiadający konto SKO) mogą przynosić swoje magiczne maski do opiekunów SKO, p. Justyny Chłopickiej i p. Marty Serafin.

2

Talentem ekonomicznym listopada ...

... został Łukasz Bartczak, który tym razem przygotował ekologiczną bombkę, do której zużył jedynie makulaturę.

0

Laptop kupiony!

1000 zł wygrane przez naszą szkołę w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności przeznaczyliśmy na zakup laptopa do szkolnej pracowni komputerowej.

0

Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata to coroczna akcja, w której biorą udział wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej planety. Pomaga ona w kształtowaniu postaw, które w przyszłości powinny stać się stylem naszego życia.

1
1