1


SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

Zakończenie konkursu "Świadoma energia - oszczędzamy i zmieniamy źródła"

W dniu 12 października 2015 r. minął czas oddawania prac plastycznych do wojewódzkiego konkursu ekologicznego dla szkół podstawowych.

11

Nagrodzeni za baterie.

Choć nasza szkoła nie wygrała w konkursie wojewódzkim "Zbiórka baterii 2015", postanowiliśmy jednak nagrodzić naszych uczniów w szkole.

1

Konkurs Brawo Banku "Marzenia z SKO i PKO Junior"

Do 10 listopada 2015 r. można przynosić do opiekunów SKO w naszej szkole swoje prace plastyczne.

0

Baterie zabrane! Konkurs rozwiązany!

12 października firma REBA Organizacja Odzysku S.A. odebrała z naszej szkoły baterie, przyniesione przez uczniów naszej szkoły w ramach II edycji wojewódzkiego konkursu "Zbiórka baterii 2015".

0

Rusza "Talent ekonomiczny września"

Ten konkurs cieszył się waszą niezmierną uwagą w tamtym roku. Stąd też w tym roku również będziemy na koniec każdego miesiąca wybierać ucznia, posiadającego niezwykłe zdolności ekonomiczne oraz wiele pomysłów na oszczędzanie i zarabianie pieniędzy.

4

Konkurs "Świadoma energia - oszczędzamy i zmieniamy źródła"

Do 12 października 2015r. czekamy na prace plastyczne uczniów klas 1-3 i 4-6! Temat prac to energia odnawialna, czyli pozyskiwana z wiatru, słońca, wody i innych. Celem konkursu jest zachęcenie ludzi do korzystania z paneli słonecznych itp. do uzyskiwania prądu i ciepła i tym samym do oszczędzania.

0

VII edycja wojewódzkiego konkursu Kalendarz z energią

Jest to już drugi konkurs organizowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, w którym bierze udział nasza szkoła. Jest on skierowany do przedszkoli.

0

Nowy rok szkolny - nowy konkurs

W dniach 14-30 września w naszej szkole zbieramy baterie.

1

Zbiórka korków dla Basi

To już drugi rok, kiedy oddajemy Basi Ćwiek zebrane przez nas plastikowe korki. Absolwentka naszej szkoły potrzebuje specjalistycznego sprzętu dla osób niepełnosprawnych.

2

Makulatura to pieniądze

Posprzątaj swój dom ze starych gazet, kartonów, książek i zbierz z nami pieniądze na cele naszej szkoły!

2
1