1 2 następna ostatnia

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
13
Blog SKO

SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

Zapudłowani

Z kolejnym nowym rokiem szkolnym rusza "Akcja Makulatura". Uczniowie kl. 6 przygotowali w związku z tym specjalne pudełko na makulaturę do swojej klasy.

15

Pokrowce na telefon - ręcznej roboty

Chcemy się pochwalić pokrowcami na telefon, jakie wykonali uczniowie klasy 5 na lekcji techniki. Wszystko z wykorzystaniem starych materiałów, ubrań i kawałków tkanin dla dobra przyrody oraz naszych kieszeni!!!

2

16 października - Dzień Papieski w naszej szkole

Mamy kolejnego pretendenta do tytułu "Talent miesiąca październik"

1

Dzień Edukacji Narodowej

W naszej szkole 15 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Oprócz żywych kwiatów wręczanych nauczycielom, uczniowie przygotowali również kwiatki z makulatury.

3

Pierwsi kandydaci do tytułu "Talent ekonomiczny miesiąca październik"

Igor Dąbrowski, Jakub Łukiewicz oraz Kamil Kotliński przedstawili pomysł na zrobienie pudełek z odpadów. Służyły by one do przechowywania różnych rzeczy. Następnie Łukasz Bartczak zaproponował, aby te pudełka wypełnić starymi przyborami szkolnymi, które leżą gdzieś w kącie naszego pokoju.

4

Sprzątanie świata

We wrześniu nasi uczniowie brali udział w akcji "Sprzątanie świata". Zebrane odpady, tj. plastik i szkło sprzedaliśmy. Natomiast makulaturę odłożyliśmy do pudełek stojących w szkole.

3

List do Placówki Socjalizacyjnej "Panda"

9 października napisaliśmy list do naszych kolegów i koleżanek z Placówki Socjalizacyjnej "Panda" w Kozienicach.

5

Konkurs na talent ekonomiczny miesiąca październik

Rusza cykliczny konkurs mający na celu wyszukiwanie wśród uczniów naszej szkoły prawdziwych talentów ekonomicznych.

0

Zebranie liderów SKO

9 października odbyło się zebranie liderów SKO, pochodzących z klas 4-6 ochotników do pomocy przy tworzeniu bloga SKO, wymyślaniu nowych działań na rzecz przedsiębiorczości, oszczędności i ekologii.

1

Wycieczka do Centrum Kopernika

16 września dwudziestu ośmiu uczniów z naszej szkoły pojechało wraz z opiekunami na wycieczkę do Centrum Kopernika. Bilety do Planetarium zostały ufundowane przez PKO Bank Polski. SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY!!!

1
1 2 następna ostatnia