1

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
14
Blog SKO

SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

Prezenty z makulatury na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszej szkoły również pamiętały o swoich Babciach i Dziadziusiach.

1

"Ostrołęka cieszy się z nowych lektur" na warka24.pl

Na portalu warka24.pl 11 stycznia 2017 r. został umieszczony artykuł o naszym szkolnym konkursie "Akcja - Makulatura" oraz o lekturach, które zakupiono dzięki tej akcji.

1

Przeczytajcie o naszej korespondencji z Francją

11 stycznia 2017 r. na portalu warka24.pl ukazał się nasz artykuł "Ostrołęka i Michałów piszą listy do Francji". Można w nim przeczytać o przyjaźni naszych drugoklasistów z ich rówieśnikami z Francji i ich fascynacji pisaniem listów do siebie nawzajem. Artykuł również zachęca do wykorzystywania inn ...

1

Artykuł o zabawkach w Kurierze Wareckim

W grudniowym numerze Kuriera Wareckiego, lokalnego miesięcznika, ukazał się nasz artykuł "Nowe zabawki dla przedszkolaków".

1
1