1

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
14
Blog SKO

SKO Nienaszów

SKO Nienaszów

Od czerwca 2010 roku ruszyliśmy zdobywać nowe doświadczenia. Najpierw strach, póżniej nadzieja a teraz praca i zabawa, konkursy i nagrody. Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu. Czytajcie najnowsze informacje z życia SKO, wypowiadajcie się na forum co wydaje się ważne, gdyż zabrano Wam taką możliwość ze strony internetowej szkoły, okażcie nam Swoją sympatię klikając na odpowiedni link. Prosimy o pomoc i wyrazy sympatii. Zapraszamy do wspólnej zabawy i na cotygodniowe spotkania z najnowszymi w

Lekcja w Banku PKO BP

Edukacja młodzieży związana z wiedzą dotyczącą działalności PKO Banku Polskiego. To zadanie brzmi wzniośle i niezbyt zachęcająco dla uczniów. My jednak sprawiliśmy, że zdobywanie wiedzy stało się atrakcyjne i przyjemne.

1

Żyrafka świętuje WIELKANOC

Czas Świąt Wielkanocnych za nami. Na czas wolny, który mieliśmy w czasie przerwy świątecznej poprosiliśmy uczniów aby przygotowali rysunek pokazujący ŻYRAFKĘ w okresie Wielkanocy. Dotarły do nas rysunki, które nagrodziliśmy. Proszę obejrzeć i podziwiać pracę najmłodszych członków SKO.

0
1