1

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
14
Blog SKO

SKO Nienaszów

SKO Nienaszów

Od czerwca 2010 roku ruszyliśmy zdobywać nowe doświadczenia. Najpierw strach, póżniej nadzieja a teraz praca i zabawa, konkursy i nagrody. Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu. Czytajcie najnowsze informacje z życia SKO, wypowiadajcie się na forum co wydaje się ważne, gdyż zabrano Wam taką możliwość ze strony internetowej szkoły, okażcie nam Swoją sympatię klikając na odpowiedni link. Prosimy o pomoc i wyrazy sympatii. Zapraszamy do wspólnej zabawy i na cotygodniowe spotkania z najnowszymi w

Piszą i mówią o nas

Echa III Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Świecie Pieniędzy czyli Finansach nie milkną. A oto świadectwo potwierdzające te słowa:

7

MISTRZ DZIECIĘCEGO ŚWIATA FINANSÓW

Po raz pierwszy konkurs z zakresu Świata Finansów odbył w 2013 roku w Nowym Żmigrodzie. Trzeba przyznać, że początki nie były łatwe. Organizatorami i twórcami byli nauczyciele, opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności w Nienaszowie.

2

Ruszamy z eliminacjami

W ramach przygotowań do Międzyszkolnego konkursu wiedzy o świecie pieniędzy czyli finansach przedstawiamy relacje z eliminacji szkolnych, w których wzięło udział 11 uczniów klas II - IV.

1
1