1

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
14
Blog SKO

SKO Nienaszów

SKO Nienaszów

Od czerwca 2010 roku ruszyliśmy zdobywać nowe doświadczenia. Najpierw strach, póżniej nadzieja a teraz praca i zabawa, konkursy i nagrody. Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu. Czytajcie najnowsze informacje z życia SKO, wypowiadajcie się na forum co wydaje się ważne, gdyż zabrano Wam taką możliwość ze strony internetowej szkoły, okażcie nam Swoją sympatię klikając na odpowiedni link. Prosimy o pomoc i wyrazy sympatii. Zapraszamy do wspólnej zabawy i na cotygodniowe spotkania z najnowszymi w

Po raz trzeci

Kolejny Konkurs Wiedzy o Świecie Pieniędzy czas zacząć. Gospodarzem konkursu będą zgodnie z tradycją zwycięzcy ostatniej edycji. Dziękując SKO w Dębowcu, który gościł nas w ubiegłym roku tym razem po raz drugi zaprasza SKO w Nienaszowie.

3

W SKO mamy uśmiechnięte minki bo są przecież Walentynki

Mamy pracowity luty. Wykonujemy kolejne zadanie z zakresu przedsiębiorczości. Zapraszamy do przeczytania relacji o obejrzenia zdjęć.

3

Na słodko w .......czwartek

Po lekcjach z zakresu przedsiębiorczości czas na skorzystanie z teorii w praktyce. Dobra ku temu okazja będzie w miesiącu lutym i to dwukrotnie.

3
1