1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
44
Blog SKO

SKO Nienaszów

SKO Nienaszów

Od czerwca 2010 roku ruszyliśmy zdobywać nowe doświadczenia. Najpierw strach, póżniej nadzieja a teraz praca i zabawa, konkursy i nagrody. Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu. Czytajcie najnowsze informacje z życia SKO, wypowiadajcie się na forum co wydaje się ważne, gdyż zabrano Wam taką możliwość ze strony internetowej szkoły, okażcie nam Swoją sympatię klikając na odpowiedni link. Prosimy o pomoc i wyrazy sympatii. Zapraszamy do wspólnej zabawy i na cotygodniowe spotkania z najnowszymi w

Choinkowe pomysły

SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY "Choinka z motywem SKO"

7

Filatelista inaczej

Znaczek pocztowy nie zawsze bywa kolekcjonerskim rarytasem. Ale to nie znaczy, że już do niczego się nie przyda. Nawet te naklejone na kartę pocztową czy kopertę mogą uratować życie biednym mieszkańcom Ghany.

1

Zamieniamy nagrody na ..........

Nasze koło SKO działa od 2010 roku. Pięciokrotnie braliśmy udział w konkursie SKO. Trzykrotnie nasi uczniowie zdobyli nagrody III stopnia co wiąże się z gratyfikacją finansową. Zdobyte nagrody zostały przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu uczniów na wycieczkę do Warszawy oraz nagrody w konkursach.

3

Nareszcie.......w rodzinie.

Czas mija szybko ale tylko zdrowym. Przepraszamy, że tak długo musieliście czekać na informacje od nas ale wypadek opiekuna mocno wzburzył harmonogram pracy SKO. Mamy nadzieje, że teraz bez przeszkód, już nie kulejąc będziemy pokazywać Wasze osiągnięcia i zapał do pracy. Zaczynamy.

2
1