1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO na 102 Poznań

SKO na 102 Poznań

Witamy na blogu SKO na 102 . Nasza organizacja w tym roku obchodzi 40 rocznicę powstania . Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszego blogu. Poznajcie nas i naszą szkołę. Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy.

Apel podsumowujący pracę SKO w 2011/2012

Czas szybko płynie... więc podsumujmy kolejny rok działalności SKO. 1. Stan oszczędności w klasach. 2. Konto szkolne. 3. Rozstrzygnięcie konkursu na najoszczędniejszego ucznia w szkole. 4. Rozstrzygnięcie konkursu na najoszczędniejszą klasę w szkole.

6

Apel majowy

Na apelu w miesiącu maju jak zwykle nagrodziliśmy wszystkich wpłacających na swoje książeczki SKO.

1

Lekcje z ekonomii

Dużym zainteresowaniem w śród nauczycieli cieszyły się scenariusze zajęć „Przewodnik po finansach dla nauczycieli”. Wielu z nich wykorzystało ćwiczenia i scenariusze w nich zawarte.

0

Akcja zbiórki plastikowych nakrętek

Przez cały rok uczniowie naszej szkoły zbierają plastikowe nakrętki na rzecz fundacji Jasia Meli „Poza horyzontami”.

0

Konkurs SKO „Gram o milion”

Uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w konkursie SKO „Gram o milion”. Pięć klas zebrało się w sali multimedialnej gdzie wykorzystując tablicę interaktywną odpowiadali zespołowo na 25 pytań.

0

Wiosenne spotkanie z SKO

Kolejne w tym roku spotkanie wszystkich uczniów, którzy w jakikolwiek sposób odpowiadają na apele i konkursy SKO odbyło się 2 kwietnia 2012r.

0

Finał konkursu ortograficznego „ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII” dla uczniów gimnazjum

Od grudnia 2011r. do marca 2012 trwał konkurs ortograficzny dla uczniów gimnazjum, który miał przybliżyć gimnazjalistom zasady ortografii; pokazać, że każdy uczeń jest w stanie zminimalizować liczbę swoich błędów ortograficznych.

0

Apel podsumowujący pracę w 1 semestrze

6 lutego odbył się apel na którym nagrodzono wszystkich aktywnych członków SKO.

0

Konkursy matematyczne

Nauczycielki matematyki przygotowały liczne zadania matematyczne, w których uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą ekonomiczną.

1

Święto Pluszowego Misia

Najmłodsze klasy bawiły się ze swoimi ulubionymi misiami.

2
1 2 następna ostatnia