1 2 3 następna ostatnia

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
2
Blog SKO

SKO Mszczonów

SKO Mszczonów

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Mszczonowie. Zachęcamy do czytania, oglądania i głosów oddawania :-) Czekamy na wasze komentarze i udział w naszych konkursach i akcjach.

Brzechwolandia zaczarowana kraina

"Brzechwolandia to kraina szczęśliwości w której tylko uśmiech zawsze gości, Brzechwolandia uczy, bawi nas, właśnie tutaj spędzisz miło czas."

15

"Akademia Bezpiecznego Puchatka"

„Akademia Bezpiecznego Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

12

Nakrętki zbieramy, sami też wygrywamy :-)

Dzieci z klasy 0a biorą udział w akcji zbierania korków dla potrzebujących. Zebrali również 33 korki po coca-coli i udało im się zdobyć piłkę z autografem Roberta lewandowskiego.

14

Piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty

Grupa 0c wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Olborską świętowali Dzień mamy i Taty na pikniku.

23

Przygoda na granicy magii i rzeczywistości

Dziś uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Agata Lesiak i Ewą Skoneczną udali się do FARMY ILUZJI.

13

Jedziemy w Bieszczady

Dziś klasy III a i III c o godzinie 7.00 wyjechały na Zieloną Szkołę a że bardzo lubią wędrówki po górach. W tym roku szkolnym będą to Bieszczady.

17

Przypomnienie - KONKURS I - III

"MOJE MARZENIA Z SKO"

11

IV mini grand prix gminy Mszczonów

24 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych odbywających się w Osuchowie. Gratulacje dla naszej szkoły, która zdobyła złoty medal. GRATULACJE dla wszystkich zawodników.

24
1 2 3 następna ostatnia