1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Konkurs dla klas VI

Tym razem bank PKO przygotował konkurs dla starszych uczniów naszej szkoły w szeregach których również jest wielu oszczędzających w SKO.

0

Festyn rodzinny - konkurs wiedzy o SKO

W sobotę 21 kwietnia w naszej szkole, mimo nieprzychylnej pogody, odbył się festyn rodzinny na którym oczywiście prężnie prezentowało się nasze SKO.

0

Jak przechowuje się pieniądze w XXI wieku

Nasze SKO zorganizowało w klasach II, (które oszczędzają najwięcej w tym roku) lekcję na temat przechowywania pieniędzy oraz wyjście do najbliższego banku PKO, aby zobaczyć jak prawidłowo obsługuje się bankomat.

0
1