1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
7
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Dzień samorządności - idzie wiosna :)

Z okazji pierwszego Dnia wiosny w naszej szkole został zorganizowany Dzień Samorządności

2

Lutowy Balik Karnawałowy

Tradycją naszej szkoły jest coroczny balik dla uczniów szkoły podstawowej. Najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej mieli swoją imprezę 24 lutego.

0

Dzień Babci i Dziadka

To często od Babci i Dziadka pochodzi pierwsza złotówka zaoszczędzona w SKO więc ten dzień jest szczególnie ważny dla naszych SKOwiczów i dlatego też odpowiednio go uczcili :)

0

Pomagamy nie tylko od święta

Mimo, że Boże Narodzenie już za nami to serca naszych SKOwiczów ciągle są otwarte na pomaganie.

0

Wracamy !!!! :)

Jakiś czas nie było nas na blogu ale to nie znaczy, że w naszym SKO nic się nie działo wręcz przeciwnie !! Teraz wracamy i nadrabiamy wpisy :)

0
1