1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Świąteczna Paczka Pomocy

Idą święta, a to okazja do podzielenia się tym co mamy z innymi, bardziej potrzebującymi. To przesłanie nie jest obce członkom naszego SKO dlatego jak zwykle chętnie biorą udział w akcjach pomocy innym.

0

Poznajemy prace banku PKO od kuchni ...

Z inicjatywy opiekuna naszego SKO uczniowie naszej szkoły wybrali się do Pierwszego Oddziału PKO Banku Polskiego przy placu Wolności w Poznaniu.

0

Konkurs reklamowy SKO

W naszej odbył się konkurs reklamowy SKO dla klas I-III. Frekwencja była ogromna !!! Uczniowie układali wiersze, hasła reklamowe a najmłodsi tworzyli własne banknoty.

0
1