1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Halloweenowe oszczędzanie

Chociaż halloween nie jest polskim świętem tylko przywędrowało do nas aż zza oceanu to członkowie naszego SKO sprytnie przekonali rodziców że jest warte uwagi.

0

Październik miesiącem oszczędzania

Jak co roku październik jest miesiącem oszczędzania. SKO ruszyło „z kopyta”. Już od września ruszyło wiele akcji zarówno długoterminowych trwających cały rok jak i takich które zakończa się wcześniej.

0

Nowe SKO

Ten rok przyniesie ze sobą dużo zmian nie tylko dla uczniów którzy we wrześniu po raz pierwszy przekroczyli bramy szkoły ale także dla członków SKO. Ale zanim o zmianach to trochę o historii.

0
1