1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO MIELESZYN

SKO MIELESZYN

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Mieleszynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Szkola Kasa Oszczedności działa już w naszej szkole wiele lat. Członkami organizacji są uczniowie klas I - VI.

Konkurs SKO “Świąteczna skarbonka “ rozstrzygnięty!

Dnia 15.12.2022 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Mieleszynie wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego “Świąteczna skarbonka“, który był adresowany dla uczniów z kl. II-VI.

1

Lekcja z pracownikiem banku

W ramach działalności SKO uczniowie naszej szkoły uczestniczą w lekcjach prowadzonych przez pracowników banku PKO w Wieruszowie.

0

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Drugie życie opakowań”

Dnia 13.05.2022r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Drugie życie opakowań”, którego celem było uwrażliwienie uczniów na problemy środowiska przyrodniczego poprzez wdrażanie do recyklingu tworzyw sztucznych.

0

Jak powstaje pieniądz

Jak powstaje pieniądz? – lekcja z dyrektorem oddziału PKO BP w Wieruszowie

0

Konkurs "Wesoła moneta"

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w kategoriach klas I – III oraz IV – VII, wykonując prace plastyczne na konkurs. Prace miały przedstawiać najbardziej radosną monetę. Pomysły były przeróżne – pojawiły się monety tekturowe, kolorowe, wycinankowe. Uczniowie włożyli wiele wysiłku w uzyskanie jak na ...

2

Pasowanie na ucznia.

W dniu 14.10.2021 roku odbyło się pasowanie na ucznia oraz przyjęcie do organizacji szkolnej SKO uczniów klasy I. Uczniowie otrzymali książeczki oszczędnościowe oraz drobne upominki od opiekuna SKO.

0

Nowoczesna lekcja oszczędzania

Pracownik banku PKO Pani Agnieszka Solecka przeprowadziła lekcje w klasie I o sposobach oszczędzania. Uczniowie zapoznali się również z możliwościami internetowego konta dla ucznia.

0

Konkurs plastyczny pod hasłem „Zakładka SKO"

Uczniowie wykonali piękne, oryginalne zakładki. W konkursie wzięło udział 16 dzieci z klas I - III oraz 10 uczniów z klas IV - VII. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Pani Agnieszka Solecka - pracownik Banku PKO S.A. miała trudne zadanie.

1

Lekcja z pracownikiem Banku PKO

Uczniowie klasy I uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji o oszczędzaniu. Zajęcia przeprowadziła on-line pani Agnieszka Solecka w ramach działalności SKO  w naszej szkole.

0

Oszczędzaj w SKO

Lekcja z pracownikiem Banku PKO S.A. oddział w Wieruszowie.

0
1 2 3 następna ostatnia