1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, które blogi zdobyły nagrody w kwietniowej edycji konkursu.
8
Blog SKO

SKO Łomnica

SKO Łomnica

Witamy! Zapraszamy do oglądania Naszego Bloga! W Wielkopolsce, niedaleko Trzcianki jest Szkoła Podstawowa w Łomnicy. Chodzą do niej dzieci z Dłużewa, Łomnicy, Pokrzywna, Kępy, Wrzącej, Stobna i Trzcianki. Mieszkają tu fajni ludzie. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Co roku przylatują bociany. Zaglądajcie na naszą stronę, oceniajcie, komentujcie i na nas głosujcie! Zapraszamy również na stronę szkoły www.splomnica.pl

Nasz szkolny bocian siedzi...będą młode.

Cały czas można podglądać jak wygląda życie bocianie.

5

Konkurs szczęśliwy numerek.

Zagłosuj, wpisz numerek i swoje imię i klasę. Życzę szczęścia podczas losowania.

42

Trwa klasowy konkurs-pizza.

Oto wyniki z poprzedniego tygodnia.

2

SUPER WIADOMOŚĆ

Mamy drugiego laptopa! W konkursie "ZIMOWE OSZCZĘDZANIE Z SKO" zajęliśmy 12 miejce. Ten tydzień jest dla nas bardzo szczęśliwy. Dziekuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tym konkursie.

2

To nasi SKOWICZE

Dokumenty na raty docierają do nas. Kolejni uczniowie otrzymali je na szkolnym apelu.

0

Zostaliśmy blogiem miesiąca!!!

Hura! Szanowna Komisja Konkursowa doceniła nasze starania i wybrała nas blogiem marca. Znaleźliśmy się wśród nagrodzonych. Dziękujemy !!!

8

... i przyleciały!

Kto? Oczywiście nasze Boćki. W sobotę, już na dobre,przyleciał pan. Wcześniej się kręcił po okolicy. Następnego dnia była i Pani Bocianowa. Możemy je podglądać na żywo na stronie: http://www.salamandra.org.pl/bocianonline.html

3

KONKURSY: CIUŁACZ MIESIĄCA I NAJWIĘCEJ WPŁAT- podsumowanie marca.

Ciułaczem Miesiąca została Ola z kl.2 a wyróżnienia otrzymały Martyna z kl.0 i Asia z kl.4 Najwięcej wpłat mieli: Kuba z kl.3 i Krystian z kl.4 a wyróżnienia otrzymali: Ola kl.2 i Sara kl.4 oraz Seweryn z kl.3 i Asia z kl..4.

0
1 2 następna ostatnia