1 2 3 następna ostatnia

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

SKO Łomnica

SKO Łomnica

Witamy! Zapraszamy do oglądania Naszego Bloga! W Wielkopolsce, niedaleko Trzcianki jest Szkoła Podstawowa w Łomnicy. Chodzą do niej dzieci z Dłużewa, Łomnicy, Pokrzywna, Kępy, Wrzącej, Stobna i Trzcianki. Mieszkają tu fajni ludzie. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Co roku przylatują bociany. Zaglądajcie na naszą stronę, oceniajcie, komentujcie i na nas głosujcie! Zapraszamy również na stronę szkoły www.splomnica.pl

Trwają przygotowania do II Gminnej Olimpiady SKO.

9 kwietnia w naszej szkole odbędzie się II Gminna Olimpiada SKO. Reprezentacje 5-ciu szkół będą "walczyć " (mam nadzieję, że wszystkie dojadą) o puchar Dyrektora Banku PKO BP w Trzciance. Czeka nas miła zabawa. Eliminacje szkolne już za nami.

5

I Dzień Wiosny

W Łomnicy jak zwykle: ZDROWO I KOLOROWO!

3

Rozdanie nagród w konkursach i turniejach

WARCABY, POTENTACI SOKU. Podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się podczas szkolnego apelu. Nagrody, dyplomy i "słodkości pocieszenia" ufundowało SKO.

0

Ale się działo...

matematycznie sympatycznie i wesoło.

1

A oto nasza druga gazetka.

Znajdująca się nieco wyżej, nad uczniowskimi szafkami.

2

"Potentaci Soku"- kto wie co to jest i dlaczego odbył się turniej?

Gra planszowa "Potentaci soku" wprowadza w prosty sposób dzieci i młodzież w arkana świata biznesu i finansów, rozwijając w uczniach cechy niezbędne do bycia przedsiębiorczym. Polega na podejmowaniu logicznych decyzji i realizowaniu celów strategicznych, symulacji gospodarowania zasobami ...

4

Zaćmienie słońca w Łomnicy.

Tak było widać słońce z naszego boiska. A jak U was? Ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcia?

1
1 2 3 następna ostatnia