1 2 3 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
13
Blog SKO

SKO Łomnica

SKO Łomnica

Witamy! Zapraszamy do oglądania Naszego Bloga! W Wielkopolsce, niedaleko Trzcianki jest Szkoła Podstawowa w Łomnicy. Chodzą do niej dzieci z Dłużewa, Łomnicy, Pokrzywna, Kępy, Wrzącej, Stobna i Trzcianki. Mieszkają tu fajni ludzie. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Co roku przylatują bociany. Zaglądajcie na naszą stronę, oceniajcie, komentujcie i na nas głosujcie! Zapraszamy również na stronę szkoły www.splomnica.pl

NASI KOCHANI DZIADKOWIE.

Miłość Dziadków jest pięknym uzupełnieniem miłości rodzicielskiej – te słowa skierowane przez Panią Dyrektor Karolinę Kubilus, do licznego grona gości, którzy zaszczycili swoją obecnością jedną z najważniejszych imprez w roku - Dzień Babci i Dziadka, najlepiej pokazują rolę Dziadków w życiu każdego ...

1

Znowu nie czytacie!

Poprzedni wpis- Szczęśliwy numerek, zawiera dodatkowy konkurs! Głosów jest dużo mniej niż przybyło głosów. Zapraszam

1

Szczęśliwe numerki.

kolejne dwa numerki do upolowania. POWODZENIA.

121

?

Ale rebus Wam się chyba nie podoba, bo wpisujecie tylko odpowiedzi. A nikt nie klika na niego,że się podoba. ????????????

3

Komu podoba się nowy konkurs?

??? klikajcie tutaj

2

Nowy konkurs.

Tym razem do zrobienia jest SKARBONKA. To jak będzie wyglądać- zależy od waszego pomysłu. Liczę na waszą pomysłowość. W wykonaniu skarbonek mogą pomóc wam rodzice. Na prace czekam do końca miesiąca.

0

Szczęśliwe numerki.

LICZ I GŁOSUJ!

14
1 2 3 następna ostatnia