1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO LNISNO

SKO LNISNO

W roku szkolnym 2003/2004 w naszej szkole wznowiła swoją działalność Szkolna Kasa Oszczędności. Po kilku latach działalności roku szkolnym 2008/2009 nasza SKO po raz pierwszy przystąpiła do konkursu organizowanego prez PKO Bank Polski "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO". Debiutując w konkursie nasza SKO osiągnęła niemały sukces. Zostaliśmy laureatami I miejsca (ex aequo ze SP w Michowicach) w etapie regionalnym w kategorii szkół do 100 uczniów i zakwalifikowaliśmy się do finału krajowego, w kt

Zbiórka surowców wtórnych

W ramach działań SKO zebraliśmy 1030 kg makulatury i 32 kg puszek aluminiowych, które sprzedaliśmy w punkcie skupu. Poza tym zebraliśmy w szkole ponad 300 kg plastikowych korków, które przekazaliśmy na rzecz chorych dzieci potrzebujących pomocy materialnej.

6

Witamy nowych członków SKO

Co roku w szeregi naszej SKO przyjmujemy nowych oszczędzających. Odbywa się to zwykle w październiku - miesiącu oszczędzania.

0

Witamy w roku szkolnym 2012/2013

Po kilkumiesięcznej nieobecności znów witamy na naszym blogu SKO.

0

"Sprzątanie Świata"

Jak co roku nasza SKO czynnie właczyła się w akcję "Sprzątanie Świata", którą zorganizowaliśmy w dniu 14 września 2012 r. Tego dnia rozpoczęliśmy w naszej szkole zbiórkę surowców wtórnych. Zbieramy makulaturę, puszki aluminiowe i plastikowe korki.

0

WIELKANOCNY BIZNES

W okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy w szkole Kiermasz Wielkanocny, na którym wystawiliśmy do sprzedaży samodzielnie wykonane palmy wielkanocne oraz okolicznościowe karty ze świątecznymi życzeniami.

3

Walentynki

Z racji walentynek urządziliśmy w naszej szkole pocztę walentynkową.

0

Konkurs plastyczny

24 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie ogłoszonym przez PKO BP na plakat promujący przedsiebiorczość.

0

Kolędnicy-wędrownicy

Zimowe ferie świąteczne to dla niektórych uczniów naszej szkoły czas spędzony bardzo pracowicie. Członkowie SKO w tym czasie wcielaja sie w role Aniołów, Królów,Diabłów i Świętej Rodziny.

0

Kiermasz Świąteczny

Już tradycyjnie w grudniu w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Tegoroczny był wyjątkowy - przyświecał mu cel charytatywny.

1

Góra Grosza

Nasze SKO chętnie włącza się w akcje charytatywne. Jak co roku razem z Samorządem Uczniowskim przeprowadzilismy w szkole akcję "Góra Grosza".

1
1 2 następna ostatnia