1

Od odpadków do energii, czyli jak resztki jedzenia mogą przynieść korzyść środowisku
Czy wiesz, że Twoja kanapka może kiedyś zasilić żarówkę? Albo że obierki od ziemniaków mogą pomóc ugotować obiad? Brzmi jak magia? To nie czary – to biogaz!
6
Blog SKO

SKO Lipnica

SKO Lipnica

Witamy na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipnicy. W naszej szkole SKO działa od roku szkolnego 1993/1994. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Dbamy o środowisko

Przez cały rok szkolny będziemy zbierać zużyte baterie i wrzucać będziemy do odpowiedniego pudełka. Po wakacjach uzbieraliśmy już pełne pudełko.

15

Zbieramy nie tylko pieniądze

Na prośbę rodziców Amelki z Wilczej Woli chętnie podjęliśmy się zbiórki nakrętek.

8

Wycieczka do NBP w Rzeszowie

28 września grupa 45 uczniów odwiedziła Narodowy Bank Polski w Rzeszowie podczas Dni Otwartych banku.

5

Nasz plan pracy na bieżący rok szkolny

We wrześniu wśród uczniów oszczędzających w SKO wybraliśmy zarząd w skład, którego wchodzą..............

0

My już oszczędzamy - rok szkolny 2011/2012

Minął pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego, a my już mamy swoje oszczędności na książeczkach SKO

3
1