1 2 3 następna ostatnia

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
1
Blog SKO

SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy! S (zkoła) K (rzywda) O (szczędza)

Andrzejki

W naszej szkole Andrzejki obchodziliśmy 27 listopada 2014 r. (czwartek). W ramach imprezy odbywały się wróżby prowadzone przez uczniów klas piątych.Towarzyszyła temu dyskoteka andrzejkowa.

8

Wspaniała akcja PKO dla SKO-wiczów

Więcej na blogu SKO http://www.szkolneblogi.pl/o-sko/bezpieczny-droga-do-szkoly.. SKO troszczy się nie tylko o nasze oszczędności ale i o nasze bezpieczeństwo

0

Święto Niepodległości

W związku z obchodzonym 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości w naszej szkole 14 listopada wspominaliśmy i przybliżaliśmy historię Polski. Na korytarzu szkolnym została wyświetlona prezentacja, a następnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne.

1

Wypełniamy czek i przekaz pocztowy - klasy czwarte

Na lekcji matematyki mieliśmy za zadanie wypełnić czek i przekaz pocztowy. Bardzo nam się to zadanie podobało. Poczuliśmy się tacy ważni, gdy składaliśmy na nich swoje podpisy, ale dowiedzieliśmy się także jaka to jest odpowiedzialność.

2

20 listopada - Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada 25. rocznica uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych – Konwencji o Prawach Dziecka, czyli najważniejszego dokumentu określającego prawa dziecka. Polska była inicjatorem i współtwórcą Konwencji, która dzisiaj jest nazywana Światową Konstytucją Praw Dziecka.

5

Dzień Patrona

13 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Patronką naszej szkoły jest Maria Kownacka. Odbył się międzyklasowy konkurs plastyczny "Twórczość Marii Kownackiej". Impreza połączona była ze ślubowaniem klas pierwszych. Wkrótce zdjęcia naszych prac....

0

Biegi Niepodległości w Łukowie

XVII ŁUKOWSKIE ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI POD PATRONATEM RADY MIASTA ODBYŁY SIĘ 11 LISTOPADA. WZIĘLI W NICH UDZIAŁ UCZNIOWIE Z NASZEJ SZKOŁY.

2

Konkurs „Matematyka wygrywa!” - Oszczędzamy = sami projektujemy gry - a może coś wygramy...

Bierzemy udział w konkursie "Matematyka wygrywa!". Dla zainteresowanych szczegóły ...

0
1 2 3 następna ostatnia