1 2 3 następna ostatnia


SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat. Blogowania ciągle się uczymy. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy! S (zkoła) K (rzywda) O (szczędza)

Blogowanie w CZERWCU pod hasłem ...........

Etap 10: SKO w grach i zabawach

4

Blogowanie w MAJU pod hasłem .....,

Etap 9: zdrowe odżywianie lub niemarnowanie żywności

5

SKO - EKO 27 kwietnia 2018 r.

Akademia z okazji Dnia Ziemi połączona z prezentacją SKO, ekologicznymi aspektami oszczędzania, pokazem mody ekologicznej, konkursami i nagrodami, Dębem Niepodległości, Pancernikiem i Sienkiewiczem :-)

2

Przesyłka z nagrodą

za Konkurs Blog Miesiąca (lutego)

10

Mamy nagrodę SKO

blog miesiąca lutego

33
1 2 3 następna ostatnia