1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
27
Blog SKO

SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat. Blogowania ciągle się uczymy. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy! S (zkoła) K (rzywda) O (szczędza)

Lubisz biegać?

Konkurs 100 km na 100-lecie Banku

4

Prezentacja konkursowa na podsumowanie działań SKO wysłana ....

... teraz oczekiwanie na wyniki - max do 14 sierpnia ;-)

0

W czerwcu blogujemy głównie o...

... SKO w grach i zabawach

2
1 2 3 następna ostatnia