1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Ładna, pachnąca i łatwa w przygotowaniu ozdoba choinkowa
15
Blog SKO

SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat. Blogowania ciągle się uczymy. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy! S (zkoła) K (rzywda) O (szczędza)

W grudniu blogujemy głównie o ....

... przedsiębiorczości

0

Dzień Tolerancji

16listopada 2018

0

Orły Orła Białego

m.in. dla Marii Curie-Skłodowskiej, Wacława Sierpińskiego, ....

0

Maria Curie - Skłodowska

151. rocznica urodzin 7 listopada 2018

0

W listopadzie blogujemy głównie o ....

... bezpieczeństwie w ruchu drogowym

3

Ziarnko do ziarnka....

31 października Światowy Dzień Oszczędzania

2
1 2 3 następna ostatnia