1 2 3 4 13 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat. Blogowania ciągle się uczymy. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy. SKO-owicze z Krzywdy wraz z opiekunem SKO.

Finał PANGEA

10 kwietnia 2017 r.

5

Reklama SKO

w Scratch

0

Po co i jak oszczędzać ... szkło

segregacja, a potem....

3

Światowy Dzień Kostki Rubika - 17 kwietnia 2017 r.

Ta zabawka logiczna to wyzwanie dla największych mózgowców. Dzisiaj nie wypada odmówić rywalizacji z wynalazkiem Ernő Rubika z 1974 r.

1

Wesołych Świąt!

życzenia Wielkanocne od SKO-KRZYWDA

16
1 2 3 4 13 następna