1 2 3 4 8 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO-KRZYWDA

SKO-KRZYWDA

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Krzywdzie. SKO działa w naszej szkole już kilka lat, przygody z blogowaniem dopiero się uczymy. Za pośrednictwem bloga będziemy informować o naszych działaniach dotyczących oszczędzania i inicjatyw z tym związanych oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zachęcamy do głosowania i komentowania. Pozdrawiamy. SKO-owicze z Krzywdy wraz z opiekunem SKO.

Cyberprzemoc – bezpieczeństwo w sieci

Dnia 12 października 2016 r. (środa) pan Robert Turski z firmy SOF-OKLES poprowadził w naszej szkole 2 - godzinne warsztaty dla uczniów każdej z klas: VIa, VIb i Va.

0

Nagroda III stopnia !!!!

Hurra, w tym roku również znaleźliśmy się w gronie 361 nagrodzonych szkół. Dostaliśmy nagrodę dla naszego SKO - jest to nagroda III stopnia. Bardzo się cieszymy i dziękujemy. Gratulujemy pozostałym szkołom.

6

Dzień Flagi

2 maja

2

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2016 r. (piątek)

0

Konkurs Kangur Matematyczny 2016

17 marca 2016 r. (czwartek)

2

Konkurs matematyczny PANGEA

3 marca - etap szkolny, 29 kwietnia - etap finałowy

0
1 2 3 4 8 następna