1

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
2
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Finał konkursu "€uro-zagadki"

Zakończył się tydzień z Euro w roli głównej. Dziki wspólnej zabawie wszyscy sporo się nauczyli o wspólnej europejskiej walucie.

3

€uro zagadki (5)

To już ostatnia zagadka naszej serii.

0

Wiosenne porządki

Święta tuż, tuż, ... Pora zacząć wiosenno - świąteczne porządki. Szkolna Kasa Oszczędności we współpracy z Ligą Ochrony Przyrody organizują zbiórkę surowców wtórnych.

0

€uro zagadki (4)

To już przedostatnia zagadka. Zapraszam zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w naszej zabawie, do poszukania odpowiedzi.

1

€uro zagadki (3)

Dzisiaj kolejne pytanie z serii €uro -zagadek

0

€uro zagadki (2)

Dzisiaj drugie pytanie z serii "€uro zagadki"

1

€uro zagadki (1)

UWAGA! KONKURS! Od dzisiaj przez kilka kolejnych dni będziemy publikować pytania dotyczące waluty euro. Sporo ciekawostek o walucie zjednoczonej Europy oraz odpowiedzi na pytania konkursowe znajdziecie na naszej gazetce, która została przygotowana właśnie na potrzeby konkursu.

0

Witamy wiosnę

Dzięki zgodnej współpracy Szkolnej Kasy Oszczędności oraz Szkolnego Koła LOP i kółka teatralnego już po raz piąty odbył się w naszej szkole WIOSENNY TURNIEJ KLAS z okazji pierwszego dnia wiosny.

3

SKO rozdaje nagrody

Na specjalnie zorganizowanym apelu podsumowano konkursy za miesiąc luty. W obecności całej społeczności szkolnej laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez SKO.

2
1