1 2 następna ostatnia

Dzień św. Mikołaja
6 grudnia obchodzone są Mikołajki. To święto na cześć św. Mikołaja z Miry, katolickiego biskupa i świętego.
14
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

SKO wspiera talenty

Szkolne eliminacje XXV Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” odbyły się 26 lutego 2013r. Na scenie wystąpiło 21 młodych recytatorów, którzy zaprezentowali utwory polskich poetów oraz fragmenty prozy.

3

Wielka zbiórka płyt CD i DVD

Dołączyliśmy do Klubu Obrońców Planety. Zbieramy wszystkie niepotrzebne płyty CD, VCD i DVD bez wzgledu na zawartość. Ważne, aby płyta, którą miałeś wyrzucić do śmietnika trafiła do specjalnego pudełka w szkole.

2

Ferie z Lokatką

Ferie w pełni. Za oknem piękna zima. W przerwie między lepieniem bałwana a zjeżdżaniem na sankach proponuję zajęcia plastyczne.

0

Qiuz o kartach płatniczych - wyniki

W ostatni dzień przed feriami odbył się szkolny konkurs wiedzy o kartach płatniczych. Testy zostały już sprawdzone i mamy wyniki.

3

Podsumowanie walentynkowych konkursów

Jeszcze przed feriami zostały rozstrzygnięte walentynkowe konkursy. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez SKO.

2

Ferie!

W końcu nadeszły upragnione ferie. W tym roku czekaliśmy na nie wyjątkowo długo. Teraz od nas zależy jak wykorzystamy ten czas wypoczynku, relaksu i zimowych zabaw na świeżym powietrzu.

1
1 2 następna ostatnia