1

Ciekawostka Hatetepesa
Ile rok ma dni i czy każdy ma ich tyle samo?
6
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Wizyta w teatrze

Dzisiaj wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami pojechali do Olesna na spektakl teatralny.

8

Nagrody rozdane

Pani dyrektor uroczyście wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursu "Święta żyrafy Lokatki". Nagrodzone prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w Oddziale Banku PKO BP w Lublińcu.

0

Świąteczny Sezam

Już po raz trzeci w naszej szkole otwarły się bramy Świątecznego Sezamu. 14 grudnia, późnym popołudniem, gościliśmy uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły, którzy mogli skorzystać ze skarbów Sezamu.

0

Wystawa prac plastycznych

W Oddziale Banku PKO w Lublińcu od kilku dni można oglądać wystawę prac nagrodzonych w październikowym konkursie "Gdyby pieniądze rosły na drzewach" oraz historyjki obrazkowe pt. "Przygody drzewa, na którym rosły pieniądze". Zachęcam do odwiedzenia wystawy.

0

Konkurs "Święta żyrafy Lokatki" rozstrzygnięty.

Dzisiaj rozstrzygnięto świąteczny konkurs plastyczny pod tytułem "Święta żyrafy Lokatki".

0

Prawa konsumenta - o czym warto wiedzieć

Gorąco zachęcam do lektury kolejnego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. Jak zawsze znajdziecie w nim szereg ciekawych artykułów. W ferworze świątecznych zakupów szczególnie polecam artykuł o prawach konsumenta. Możecie przeczytać go wspólnie z rodzicami.

1

Wizyta niezwykłego gościa

W czwartkowy ranek, 6 grudnia, odwiedził naszą szkołę niezwykły gość. Na zaproszenie Szkolnej Kasy Oszczędności przybył do nas Święty Mikołaj, aby spotkać się z dziećmi.

0

Świąteczny konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym po tytułem "Święta żyrafy Lokatki".

0

Czytamy "Brawo Bank"

W piątek na zajęciach dodatkowych uczniowie klasy III czytali "Brawo Bank" i rozwiązywali zadania. Niektórzy pracowali samodzielnie inni w grupach, każdy tak jak lubi.

4
1