1

Ciekawostka Hatetepesa
Ile rok ma dni i czy każdy ma ich tyle samo?
6
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

"Marzę o ..."

Każdy z nas ma jakieś marzenia np.: nowe rolki, gra, telefon, wycieczka. Drogą do ich spełnienia jest systematyczne oszczędzanie. Oszczędzając nawet kilka złotych dziennie można kupić sobie ... No właśnie! Co?

0

SKO na zakupach

Księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacił się o 10 nowych atlasów "Przyroda - świat wokół nas", które zostały zakupione z funduszu nagród SKO.

0

Napisali o nas :)

Wczoraj w lokalnej prasie ukazała się informacja o naszym SKO. Przedstawiciela "Gazety Lublinieckiej" gościliśmy w szkole podczas Światowego Dnia Oszczędzania.

1

Zbiórka kasztanów i żołędzi

Przez cały wrzesień i październik wszyscy uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w zbiórkę żołędzi i kasztanów na karmę dla leśnych zwierząt w okresie zimy. Jak co roku akcja przybrała formę konkursu, więc nikogo nie trzeba było namawiać do zbierania. Duch rywalizacji był wystarczającym dopingiem.

0

Kto ustrzeli 500-kę?

Już ponad 100 wpisów na naszym blogu i ponad 450 oddanych głosów. Komu uda się się kliknąć głos numer 500?

2

Kolejna zbiórka surowców wtórnych

Nie od dzisiaj wiedzą dzieci, że należy segregować śmieci. Więc makulaturę, szkło, plastiki i puszki zbieramy, w ten sposób o środowisko dbamy i na wycieczkę do Warszawy oszczędzamy.

1

Plakaty z logo SKO

W ramach przygotowań do obchodów Światowego Dnia Oszczędzania każda klasa otrzymała kilka zadań do wykonania. Jednym z nich było przygotowanie plakatu z logo SKO.

3

Sposoby na oszczędzanie - kto zna więcej?

W każdej klasie metodą "burzy mózgów" powstała lista sposobów na oszczędzanie. Okazało się, że uczniowie znają ich bardzo wiele. Zarówno młodsi jak i starsi prześcigali się w pomysłach.

0

Srebrna odznaka dla opiekuna

Co roku – z okazji Dnia Edukacji Narodowej - PKO Bank Polski nagradza opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, którzy wykazują się największą aktywnością i pomysłowością w upowszechnianiu idei oszczędzania. Nagrodami są symboliczne złote, srebrne i brązowe odznaki.

2
1