1 2 następna ostatnia

Ciekawostka Hatetepesa
Ile rok ma dni i czy każdy ma ich tyle samo?
6
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Logo SKO - to my!

Zobaczcie jak ładnie prezentujemy się na szkolnym boisku.

0

Światowy Dzień Oszczędzania w naszej szkole

Konkursy indywidualne i klasowe, projekty, lekcje o oszczędzaniu - to tylko niektóre działania realizowane w październiku w ramach akcji Tydzień dla Oszczędzania. Obchody Światowego Dnia Oszczędzania to podsumowanie wszystkich akcji. Uczniowie klasy II przygotowali z tej okazji specjalny program art ...

0

Finał powiatowego konkursu plastycznego

30 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego "Drzewo" oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.

1

Tydzień dla Oszczędzania - dzień 4

Już po raz czwarty w tym tygodniu spotkaliśmy się na długiej przerwie, by poznawać zawiłości ekonomii.

3

Tydzień dla Oszczędzania - dzień 3

Zainteresowanie naszą akcją rośnie z dnia na dzień. Znów spotkaliśmy się na długiej przerwie, tym razem by posłuchać audycji z cyklu "Słuchaj Kalkuluj Oszczędzaj".

1

Ślubowanie pierwszaków

Dzisiaj bohaterami dnia byli uczniowie klasy I. W obecności rodziców i całej społeczności szkolnej złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

0

Tydzień dla Oszczędzania - dzień 2

Kolejny dzień poznawania zasad rządzących świtem finansów za nami. Po przeczytaniu bajki "Pablo i dwie świnki" dyskutowaliśmy o różnych sposobach i metodach oszczędzania.

1

Tydzień dla Oszczędzania - dzień 1

Rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody Tygodnia dla Oszczędzania. Codziennie, do piątku włącznie na długiej przerwie będą prezentowane filmiki, audycje, opowiadania przybliżające świat finansów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, gdyż prezentacjom towarzyszyć będzie konkurs wiedzowy.

0

Nagrody za dyktando rozdane

Dzisiaj na długiej przerwie odbyło się rozdanie nagród dla zwycięzców I szkolnego dyktanda bankowego. Rozstrzygnięto też wrześniowy konkurs kulinarny.

0

Co robią pierwszaki?

Wszystkie piątkowe przerwy pierwszaki spędziły niezwykle pracowicie. Zaintrygowana zajrzałam do klasy ...

4
1 2 następna ostatnia