1

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

SKO-Kliczków Wielki

SKO-Kliczków Wielki

Witamy na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim :-) Nasza szkoła istnieje już od stu lat. Pierwsze wzmianki o oszczędzaniu z SKO pojawiły się w kronice szkolnej w latach 70tych XX wieku. Zapraszamy do do odwiedzania bloga i komentowania naszych pomysłów i przygód z oszczędzaniem. "Oszczędzają Kliczkowiacy w SKO - Wygrywamy z PKO BP" :-)

Jałmużna wielkopostna

Jak co roku od 4 lat zbieramy datki na Jałmużnę wielkopostną. Dziś zebraliśmy całe 100zł. Pani katechetka wpłaci te pieniążki na konto "Papieskie Dzieło Pomocy Dzieciom" Dzi ekujemy że możemy na Was liczyć

2

Spotkanie z ciekawym gościem

Dziś w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć pana Pytlińskiego lesniczego i zarazem myśliwego Lasów Polskich. Klasa IV zaprezentowała nam przedstawienie o lesie. Pan opowiadał nam o zwierzetach mieszkających w lesie.

2

Kiermasz wiosenno-wielkanocny trwa

Dla zainteresowanych - do środy włącznie odbywa się kiermasz wiosenno-wielkanocny. Zapraszamy do zakupu ciekawych ozdób nie tylko świątecznych. wraz z panią od plastyki A. Paprotą serdecznie polecamy

3

Wielki Tydzień Specjalnych Oszczędności zakonczony

Zakończył się konkurs Wielkich Oszczędności. Wiem kto zwyciężył. Nagrody już przygotowane. Wręczenie nagród odbędzie się w środę po spotkaniu z panem Leśniczym. Klasa 4 z panią od przyrody W. Glinkowską przygotowali ciekawe przedstawienie o lesie. Widziałam próbę :-)

2

Zapraszamy na zajęcia z bankowości

W tym tygodniu kolejne zajęcia z bankowości. Czekamy na Was w świetlicy. Ciekawe zajęcia z nagrodami

3

Tydzień Wielkich Osczędności czas zacząć

Od jutra 11 marca rozpoczynamy specjalny Tydzień Wielkich Oszczędności. Dla ucznia z największą wpłatą w klasie przewidziana jest nagroda. A dla uczestników niespodzianki... Czekamy na wpłaty

2

Już 2 miejsce

Jesteśmy na 2 miejscu w konkursie Zimowe Oszczędzanie z SKO w kategorii do 100 uczniów. Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za wpłaty i czekamy na więcej.

3

Zimowe oszczędzanie w Kliczkowie

Zapisaliśmy się do konkursu 28 lutego. Ciekawe na której jesteśmy pozycji??? Mamy 67 założonych kont i przeszło 24 tys. SUPER !!!

2
1