1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SKO-Kliczków Wielki

SKO-Kliczków Wielki

Witamy na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim :-) Nasza szkoła istnieje już od stu lat. Pierwsze wzmianki o oszczędzaniu z SKO pojawiły się w kronice szkolnej w latach 70tych XX wieku. Zapraszamy do do odwiedzania bloga i komentowania naszych pomysłów i przygód z oszczędzaniem. "Oszczędzają Kliczkowiacy w SKO - Wygrywamy z PKO BP" :-)

sko.kliczkow@wp.pl

piszcie, pytajcie, wysyłajcie

15

Pomagamy innym

tym razem podopiecznym Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tomisławicach

35

Kiermasz

bardzo udany

12

Jasełka

Już w niedzielę

14

WYGRALIŚMY!!!!!!

nasza szkoła otrzyma bon prezentowy o wartości 500 zł.

21

bombka, bomba i bombeczka

Ogłaszamy konkurs na bombkę SKO. Forma przestrzenna, technika i wielkość dowolna. Mile widziana bombka na stojaku. Warunkiem są napisy SKO, PKO BP lub inne elementy związane z SKO. Prace prosimy oddawać do opiekunów SKO do 17 grudnia 2013r.

18

konkurs świąteczny... na blogu

Ogłaszamy konkurs na świąteczne życzenia dla SKO- oszczędzających uczniów, żyrafki Lokatki i Naszych żyrafiątek Cencika i Złotówki, blogowiczów SKO, pracowników banku PKO BP. Napiszcie życzenia na Blogu i wklejcie obrazek. Autorzy najciekawszych życzeń otrzymają nagrody. Termin upływa 17 grudnia 201 ...

16

Efekty współpracy.....

.......Mikołaja i Lokatki

20
1 2 następna ostatnia