1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO Jedynka

SKO Jedynka

Witamy na blogu Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. CZYTAJCIE! KOMENTUJCIE! OCENIAJCIE! ZAPRASZAMY!☺

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia, stanowi okazję do zwrócenia uwagi na szczególną rolę wolontariatu. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz osobom potrzebującym.

2

Razem na Święta

CZłonkowie SKO wspólnie z wolontariuszami włączyli się w akcję propagowaną przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską pod nazwą ,,Razem na Święta”.

0

Konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO” rozstrzygnięty

W listopadzie ogłosiliśmy konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO”. Celem konkursu było promowanie oszczędzania w Szkolnej Kasie, prezentacja twórczości dzieci, pokazanie radości, klimatu i nastroju zbliżających się świąt. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać własnoręcznie bombk ...

1
1