1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

SKO Jedyneczka Lubsko

SKO Jedyneczka Lubsko

Witajcie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubsku.

Promujemy nasz blog

Promujemy nasz blog i zachęcamy do komentowania

0

Pierwszy kiermasz za nami

Dzień Języków Obcych- pierwszy kiermasz za SKO-WICZAMI

1

Dzień Kolorów Jesieni

Dnia 25 września 2023 r. odbył się Dzień Kolorów Jesieni z okazji pierwszego dnia kalendarzowej i astronomicznej jesieni. W tym dniu uczniowie ubrani byli bardzo kolorowo. Przeważały barwy jesieni ,czyli pomarańczowy, czerwony , zielony, rudy, brązowy. Swoimi pięknymi jesiennymi strojami i dodatka ...

1

Nasi mali SKO-WICZE

Zabawa w ogrodników🌱🌼🌱🌱🌼 Uczniowie klasy Ib i IIa posadzili dzisiaj na terenie szkoły cebulki kwiatów żonkili.

0

Gminne zawody w sztafetowych biegach przełajowych

W czwartek 22 września odbyły się zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyny młodszych dziewcząt, młodszych chłopców i starszych chłopców awansowały do etapu powiatowego. Życzymy dalszych sukcesów.

5

Akcja ,,Pola Nadziei"

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego oraz wesprzeć chorych i cierpiących podopiecznych żarskiego Hospicjum przyłącz się do akcji🌼🌼🌼🌼 Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w akcji charytatywnej “Pola nadziei” na rzecz Hospicjum im. św. Brata Alberta w Żarach. Od jutra na terenie naszej szkoły, wol ...

3

Gra w szachy u SKO-WICZÓW

Kreatywne zajęcia w klasie IIa♟️♟️♟️ Gra w szachy sprzyja rozwojowi. Ćwiczy pamięć i umiejętność logicznego myślenia, a także rozwija wyobraźnię przestrzenną. Wpływa na rozwój intelektu i zwiększa aktywność umysłową. Szachy uczą odwagi i odpowiedzialności za własne decyzje. Wyrabiają cierpliwość, ...

3

Promujemy nasze SKO

Śledzimy nasze działania SKO oraz odwiedzamy naszego bloga.

4

Dożynki - nasi SKO-WICZE też byli

Dożynki, dożynki, dożynki... My też w nich braliśmy udział uczestnicząc w barwnym korowodzie.

3

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Każdy z nas jest wyjątkowy i piękny, ale razem tworzymy dzieło sztuki" W tym roku szkolnym 15 września w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a nade wszystko - dobrej zabawy. W tym roku do obchodów tego ...

6
1 2 3 następna ostatnia