1 2 następna ostatnia

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
0
Blog SKO

SKO Jedyneczka Lubsko

SKO Jedyneczka Lubsko

Witajcie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubsku.

Turniej Mikołajkowy dla Przedszkolaków na sportowo

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy dla przedszkolaków🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻 Na sportowo bawiły się dzieci z Przedszkola nr 1, nr 2 i Przedszkola nr 5. Głównym celem turnieju było min. integracja , przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych, propagowanie aktywnego spęd ...

0

Klasa 1a poznaje monety i banknoty

Kraina pieniążków💸🪙w klasie Ia. Wprowadzenie monet i banknotów. Na koniec zabawa w sklep.

0

Piękna akcja dla Domu Dziecka

Uczniowie naszej szkoły jak zwykle pokazali swoje ogromne i wrażliwe ❤❤❤❤❤❤❤, ponieważ bardzo chętnie wzięli udział w mikołajkowej🎅🧑‍🎄🎅🧑‍🎄 zbiórce artykułów szkolnych i środków higienicznych przeznaczonych dla Powiatowego Domu Dziecka w Lubsku. Zebrane produkty zostaną przekazane dzieciom. WSZYSTK ...

4

Dbamy o nasze lubuskie jeziora

Kronikarze Lubuskich Jezior to MY! Nasi Wolontariusze będą stać na straży Lubuskich jezior znajdujących się niedaleko naszego Lubska. Ci młodzi wiedzą, że edukacja w zakresie ubytku wody w naszym województwie jest niezwykle istotna!

1

Żonkilowe Pola Nadziei

Nie przestajemy działać. Za nami kolejna dobroczynna akcja, na której wizualne efekty musimy poczekać do wiosny kiedy to zakwitną żonkilowe Pola Nadziei. Wolontariusze rozprowadzali w szkole cebulki żonkili ,a dochód z ich sprzedaży zasili konto Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach- organizatora ...

0

Szkolny konkurs EKO SKARBONKA SKO

Skarbonkowy konkurs został rozstrzygnięty. W listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs,,EKO SKARBONKA SKO ". Celem konkursu było zarówno propagowanie oszczędzania jak i rozwijanie talentów plastycznych oraz technicznych. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Dzieci przygotowały wiele zróżn ...

1

Światowy Dzień Misia

Misie,misiaczki, niedżwiedzie to słowa, ktore dzisiaj najczęsciej goscily w Jedyneczce. Wszak 25 listopada obchodzimy Dzień Misia więc z tej okazji dzieci poznały liczne ciekawostki z życia niedźwiedzi🐻 narysowały swojego ulubionego misia i obowiązkowo odtańczyly "Stary niedźwiedź"🎶🐼🐻

0

Plakaty uczniów klasy 1a o oszczędzaniu

SKO TO JEST TO! Plakaty promujące oszczędzanie w klasie Ia.

1

Tydzień Tolerancji, życzliwości i Praw Dziecka

W naszej szkole, w dniach 16-24.11.2022r. realizowany jest cykl działań wychowawczych z okazji Dni Tolerancji, Życzliwości i Praw Dziecka.Celem akcji jest uświadomienie uczniom, że wzajemna życzliwość i tolerancja to podstawa w budowaniu zaufania i pozytywnych relacji międzyludzkich. Dlatego Dzień T ...

1

Zdrowo i smacznie w klasach I-III

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, który przypada na dzień 8 listopada, uczniowie klas I-III przygotowali na lekcji zdrowe i kolorowe kanapki.

0
1 2 następna ostatnia