1

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
2
Blog SKO

SKO jedenastka

SKO jedenastka

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 11 im. Mirosława Ferica w Ostrowie Wielkopolskim. Nasza szkoła jest w programie SKO od grudnia 2014 roku. Przygodę z blogowaniem zaczynamy dziś!

Matematyka w obrazach

14 stycznia br. uczniowie ze świetlicy brali udział w zajęciach zatytułowanych "Matematyka w obrazach". Pierwszoklasiści ćwiczyli spostrzegawczość w trakcie poszukiwań cyfr od 0 do 9 na obrazach Jaspera Johns'a, a następnie, przy użyciu niebieskiej, czerwonej i żółtej farby, tworzyli własne dzieła.

0

Niezwykły rok Zosi!

Zosia Kaczmarek – uczennica klasy 7c, jest pasjonatką jeździectwa. Swoją przygodę z końmi zamieniła w profesjonalne uprawianie sportu i osiąga na tym polu niesamowite sukcesy. Rok 2021 był dla Zosi i jej sportowej partnerki - Lady Legende pasmem samych sukcesów.

0

Debiutancki singiel naszej absolwentki!

Szkoła Podstawowa nr 11 od zawsze wspiera talenty i śledzi losy swoich absolwentów. Niezwykle miło jest słyszeć, że ktoś związany z Jedenastką, rozwija swoje zdolności i osiąga sukcesy. Jedną z takich osób jest Aleksandra Dura, która właśnie wydała swój pierwszy singiel – „W tańcu dusz”.

0
1