1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO "GROSIK" w Snopkach

SKO "GROSIK" w Snopkach

Witamy na naszym blogu SKO "GROSIK" przy Szkole Filialnej w Snopkach. Nasza szkoła położona jest w przepięknej Krainie Tysiąca Jezior w pobliżu miasta Pisz. SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI działa nieprzerwanie od 1999 roku. W tym roku szkolnym po raz pierwszy jesteśmy w internecie. Zachęcam do oglądania naszej działalności, głosowania i komentowania. Pozdrawiam :) opiekun i prowadząca Bloga SKO "GROSIK"- mgr Justyna Mierzwa

witaj żyrafko Lokatko :))

książeczki na start :))

8

podsumowanie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca godzina 9.30 - Szkoła Filialna w Snopkach ZAKOŃCZYLIŚMY KOLEJNY ROK SZKOLNY I PODSUMOWALIŚMY PRACĘ SKO W NASZEJ MAŁEJ SZKOLE

3

oszczędzaliśmy i wycieczkę mieliśmy :))

Dnia 26 czerwca 2012 roku odbyła się wyieczka szkolna do Łomży i Drozdowa. Wszystkie dzieci wiedzą, że każdego roku, w miesiącu czerwcu odbywa się wycieczka. Na ten cel każdy członek klubu SKO Grosik w Snopkach zbierał swoje pieniądze na książeczkę oszczędnościową.

3

Akcja "BOCIAN"

Zrób zdjęcie bociana... a zamieszczę je w galerii SKO

1

konkurs "Planeta Energii" - sukces klasy III i wychowawczyni...

W tym roku szkolnym uczniowie klasy III po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Planeta Energii"...

0

Konkurs "Liczygrosz" rozstrzygnięty...

Uczniowie klasy II i III wzięli udział w kwietnioym konkursie "Liczygrosz"

0

22 marca - Światowy Dzień WODY

Członkowie SKO "Grosik" wiedzą, jak ważna jest woda i jej oszczędzanie...

2

KONKURS!!! Skarbonka na nasze oszczędności....

Zapraszam wszystkie dzieci z naszej szkoły z klas "O" - III do wzięcia udziału w styczniowym konkursie na najciekawszą i najśmieszniejszą skarbonkę...

0
1 2 3 następna ostatnia