1 2 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
4
Blog SKO

SKO Daniszyn

SKO Daniszyn

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszym blogu. Dopiero zaczynamy. Mamy nadzieję, że będziecie nas często odwiedzać. Na bieżąco będziemy opisywać działalność naszego SKO. Zapraszamy wszystkich do częstych odwiedzin i komentarzy:)

Nasza szkoła jest bezpieczna

27 października wszyscy członkowie SKO brali udział w ewakuacji. Na szczęście był to tylko trening. Dzięki współpracy ze strażakami OSP z Daniszyna wszystko przebiegło sprawnie.

23

Ślubuję, a później sadzę tuje...

Pierwszoklasiści-nowi członkowie SKO otrzymali w prezencie od pani Dyrektor krzewy tuj. Posadzili je przy szkolnym placu zabaw.

14

Ślubowanie klas pierwszych. Nowi członkowie SKO.

22 października uczniowie klas pierwszych zostali przyłączeni do szkolnej społeczności. Zostali też prawowitymi członkami naszej Szkolnej Kasy Oszczędności.

9

Chwalimy się...

Praca naszych opiekunów została doceniona. 21 października odbyło się spotkanie podsumowujące edycję konkursów "Dziś oszczędzam w SKO jutro w SKO" 2014/2015 w hotelu "Villa Royal" w Ostrowie Wielkopolskim.

17

Wkręć się w pomaganie

Już kolejny rok wszyscy członkowie SKO aktywnie zbierają nakrętki. Zbieramy dla Jakuba.

13

Bijemy rekord

Wspólnie członkowie SKO wzięli udział w biciu ogólnopolskiego rekordu.

17

Wszystkiego Najlepszego

Dla wszystkich nauczycieli...

12

Dzień Nauczyciela

"Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia..." Tak śpiewali uczniowie-członkowie SKO na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie dziękowali za trud włożony w edukację i wręczyli "Złote Serca". Życzenia oraz Nagrody wręczyła również Pani Dyrektor.

10

Warsztaty dziennikarskie

W Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim odbyły się warsztaty dziennikarskie. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Pod czujnym okiem pani dyrektor GOKu oraz redaktora naczelnego Gazety Ostrowskiej nasze koleżanki szlifowały umiejętności dziennikarskie.

19

Nagrody dla najlepszych

Najlepsi uczniowie naszej szkoły- członkowie SKO- otrzymali nagrody Wójta. Tym razem były to same dziewczyny- uczennice klasy VI i IV. Gratulujemy!

10
1 2 następna ostatnia