1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
22
Blog SKO

SKO Czwórka

SKO Czwórka

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów :-)

Kiermasz świąteczny.

14 grudnia po koncercie świątecznym odbył się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży został przekazany Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

9

Koncert Świąteczny

14 grudnia zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się koncert świąteczny dla przedstawicieli władz naszej dzielnicy, rodziców i uczniów naszej szkoły.

11

Zakończenie akcji charytatywnej dla uczniów szkoły podstawowej w Kamerunie

Centrum Misyjne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego składa naszej szkole podziękowanie za udział w akcji charytatywnej na rzecz uczniów szkoły podstawowej w Kamerunie.

6

Konkurs na szopki bożonarodzeniowe

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na szopki bożonarodzeniowe. Najlepszą pracę wykonali członkowie SKO - Antek Adamus i Aleksander Ochociński. Oto prace uczniów naszej szkoły.

9

Wizyta Pani Marszałek Sejmu - Małgorzaty Kidawy - Błońskiej

W dniu 6 grudnia w szkole Filialnej odbyła się nietypowa lekcja historii z udziałem władz naszej dzielnicy, dyrektorów szkół, ale najważniejszym gościem była Pani Marszałek Sejmu - Małgorzata Kidawa-Błońska.

4

Mikołajki

W dniu 6 grudnia świętowaliśmy dzień Św. Mikołaja. W naszej szkole odbył się apel przygotowany przez uczniów klas 6 - tych oraz rozdawaliśmy sobie prezenty.

9
1